Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló tabletta, amit nem kell minden nap szedni, csak pl. valamennyi idővel az aktus előtt?

Figyelt kérdés

Már hallottam ilyenről, valaki esetleg szedi? Szerintetek megbizható? Amúgy szedtem fog.gátlót (Daylette), de beteg lettem (hasmenés,hányás,torokfájás), mindig kihánytam. Aztán abba hagytam a fog.gátlót, de majd újra elkezdem, csak várok 1-2 hónapot, mert nagyon sok gyógyszert kellett szednem. Nem tudom, hogy ezt, vagy az aktus előtti fog.gátlót szedjek-e. Nektek mi a véleményetek ? Köszönöm előre :)

Jaj,és nem lehet abból baj,hogy pl most abba hagyom, és 1-2 hónap után újra kezdem? 3 hónapig szedtem.


2014. ápr. 22. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Én még nem hallottam ilyesmiről, de lehet, hogy én vagyok alulinformált. Hüvelytablettát felejtsd el egy életre, hatalmas esélyt ad a terhességnek!

Ha feledékeny típus vagy, akkor próbáld ki a Nuvaringet, hüvelygyűrű, melyet 3 hétig kell fenthagyni, majd egy hét kihagyás után betenni az újat, mindezt magadnak csinálod. Egyszerű, észre se lehet venni! 22/L Legen szép napod :)

2014. ápr. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+ pont neki azért is, mivel hüvelyen keresztül szívódik fel, így semmilyen emésztőrendszeri probléma nem befolyásolja a teljesítményét. :)
2014. ápr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!