Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 13 óra késés harmadik hét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 óra késés harmadik hét első szeménél nagyon sok?

Figyelt kérdés
Egyből bevettem ahogy eszembe jutott - de rosszul emlékeztem a tájékoztatóra - vagy nem kell bevenni és szünetet kell tartani vagy egybe kell a két csomagot beszedni. Már volt ebben az évben, hogy egyben vettem be két csomagot így azt nem szeretném még egyszer, az első lehetőség nem tudom működne-e mert már bevettem a tablettát. Kiegészítő védekezés két hétig lehet megoldás ? Két napja volt az utolsó együttlét.
2014. máj. 25. 14:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Több, mint 2 hétig. A következő levél 1 hetének végéig.


Vagy pedig mégiscsak követed a tájékoztatót és egyben szeded be.

2014. máj. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért lehet szükség három hét plusz védekezésre ? Köszönöm a segítséget !
2014. máj. 25. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha követnéd a tájékoztatót, nem kellene 1 napig se máshogy védekezni.
2014. máj. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 évben két alkalommal nem javasolja az orvos hogy két levél egymás után legyen beszedve ( már volt egyszer ), a másik lehetőség , hogy egyből szünet van tartva de mivel bevettem a kihagyott tablettát rá 13 órára így nem tudok szünetet tartani. Ezért használnék kiegészítő védekezést amíg nem lesz újra biztos a védelem.
2014. máj. 25. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!