Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Akkor hogyha a barátnőm szed...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor hogyha a barátnőm szed fogamzásgátlót, akkor 100%-ban biztos a dolog, hogy nem lesz terhes meg semmi nem lesz? :/

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 11:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
akkó tele lehet verni
2014. jún. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

ha normálisan szedi és néha a dokihoz is elmegy: nem lesz


azért valami legyen ha már szabad a vásár:DDDDD

2014. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
nem lesz gond. amikor én szedtem, a pasim mindig bennem ment el, és sose volt semmi gond.
2014. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

semmi nem jelent 100%os biztonságot, a tabletták általában 99%-ak. Van rá példa, hogy nők fog.gátló mellett is teherbe esnek. Ezért gondolom én, hogy akkor szexeljetek, ha adott esetben egy gyereket is be tudnátok vállalni (nem úgy értem, hogy "lesz-ami-lesz alapon", nyilván nem tervezi az ember, de ha mégis úgy adódik, akkor valahogy meg tudjátok oldani, hogy ne kelljen abortusz).

Egyébként, mi az hogy "meg semmi nem lesz?" miért, minek kellene még lennie?

2014. jún. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
utolsó, a fogamzásgátló pont arra van hogy ne azok szexeljenek mellette, akiknek nem gond a baba, hanem akik gond... van rá példa h vki így lett terhes, de nem ez az általános....
2014. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem 100%-ban, de nagyon kicsi az esélye a teherbeesésnek, főleg, ha rendesen szedi, előírás szerint, és ha valami miatt gyengülhetne a hatása (pl. hasmenés, antibiotikum), akkor felhívja a figyelmet a kiegészítő védekezésre. Nagyon kis százalékban előfordulhat teherbeesés olyan okokból, amiket nem lehet előre látni, tudni, például olvastam olyanról, akinek lappangó pajzsmirigybetegsége volt, de bármilyen anyagcsereprobléma okozhat gondot. De ez csak nagyon kis százalékban fordul elő.

A "semmi nem lesz"-t én sem tudom értelmezni. Nemi úton terjedő betegségek ellen nyilván nem véd.

2014. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
nem azt mondtam, hogy "nem gond", hanem azt, hogy ha esetleg valami módon mégis úgy adódna, akkor vajon meg tudják-e oldani? és nem is azt, hogy "jellemzően teherbe esnek a tabletta mellett", hanem azt, hogy 99%-os valószínűséggel nyújt védettséget.
2014. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen, felelősséget vállalni az nem lenne rossz :)
2014. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Nincs 100 '/, os módszer.

Nézz pearl indexet.

2014. jún. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Semmi nem lesz?

Mindenféle nemibetegséget össze tud szedni, hüvelygombàra hajlamos lehet, ha abbahagyja összevissza vérezhet, vagy pont meg sem jön neki stb.

2014. jún. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!