Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha 2 szemet elfelejtettem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 2 szemet elfelejtettem bevenni a fogamzásgátlóból akkor lehet gond?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor igen, elég nagy esélyed meg van rá.
2010. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, lehet belőle gond. De hogy lehet ezt elfelejteni? Amikor gyógyszert szedtem, midig görcsöltem rajta, hogy idpben bevegyem, sosem felejtettem el, rutinszerűvé vált. Ha ennyire nem figyelsz oda, akkor inkább használjatok óvszert..
2010. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam itthon és itthon felejtettem a gyógyszert...tessék...így lehet elfelejteni
2010. jan. 3. 12:48
 4/7 anonim ***** válasza:
igen. hó végéig óvszer.
2010. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Tudod...akkor is lehet gond, ha egyet nem veszel be...!

Egyébként én is mentem már el itthonról, sőt több napra is elutaztam már, de az volt az első, hogy elraktam a táskámba!


Ha nem tudsz felelősség teljesen nemi életet élni, akkor ne élj!

Egyébként benne van a tájékoztatóban, hogy ilyenkor mi a teendő..., nem árt megemlíteni majd a nőgyógyásznak és továbbá kiegészítő fogamzásgátló eszközt használni!

2010. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mivel távkapcsolatban élek nem igazán fekszek le senkivel...szal nem kéne oltani..normálisan kérdeztem
2010. jan. 3. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az utolsónak. Az én párom ugyan velünk lakott, de 2 hetente mentünk hozzájuk az ország másik felébe. Az első dolgom az volt, hogy a gyógyszert eltettem.

Ha hajlamos vagy elfelejteni az ilyenekt, akkor írj szerintem listát a fontosabb dolgokról és mielőtt elindulsz nézd át többször a holmidat. Ezt nem oltásból írom, de lehet belőle elég nagy gondod is..

2010. jan. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!