Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Ti hogy bírjátok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy bírjátok ki ezt ép ésszel minden hónapban?

Figyelt kérdés

Durva PMS-szel küzdök (pontosabban ma már megjött), de egész nap bőgök. Elsírtam magam a buszon, aztán a munkahelyemen, itthon a zuhany alatt. Most is bőgök, teljesen indokolatlanul.


Amikor fogamzásgátlóm volt (hüvelygyűrű), akkor is ilyen durva volt, szóval nem segített a pms-en.


Ti hogy viselitek el ilyenkor magatokat, illetve milyen fog.gátló mellett nem jelentkeznek ezek a tünetek?


27 éves vagyok, 16 éve menstruálok



2014. jún. 17. 18:44
1 2
 1/13 Mr. Truth ***** válasza:
14%

És mond... dugtál már?

ha lenne egy stabil háttered semmi bajod nem lenne... vagy leglaábbis kevésbé éreznéd mert lenne egy lökött aki elvonja a figyelmed a hülyeségeivel meg hogy beleröfög a Barátok közt 8948 ik "legizgalmasabb" részébe :D

2014. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
az életem rendben van, köszönöm.
2014. jún. 17. 18:47
 3/13 Mr. Truth ***** válasza:
18%

Akkor nem érzed eléggé biztosnak a háttered...

Régen is éltek nők és a menstruáció nem az újkor szivatása...

ha akkor tulélték akkor most is tullehet...

2014. jún. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
valaki tud hasznos választ is írni?:/
2014. jún. 17. 18:50
 5/13 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs mi lehet veled, én is érzékenyebb vagyok ilyenkor, de nem szoktam indokolatlanul sírni
2014. jún. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó: nemrég hagytam abba a fog.gátlót, biztosan még kicsit meg vagyok borulva:)
2014. jún. 17. 19:02
 7/13 anonim ***** válasza:
Hű, akkor ne nagyon számíts semmi jóra. Én is nemrég hagytam abba, és a kettő ciklusból egy kimaradt, és elkezdtem pattanásosodni a mellkasomon és a hátamon. Nézeti a nőgyógyászod a hormonszintjeidet rendszeresen?
2014. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem, nem járok orvoshoz, csak az éves rákszűrésre. megpróbálok túlélni.
2014. jún. 17. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:
Erről mindenképpen beszélned kellene vele, mert ez lehet, sőt, nagyon valószínű a hormonjaid miatt van.
2014. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

én is van, hogy bőgök a semmin mikor megvan, de nem ilyen durván. igyekszem valamivel lekötni magam. de a doki jó ötlet.

(soha nem szedtem és nem szedek most sem tabit)

2014. jún. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!