Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szörnyű dolog történt segítsét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű dolog történt segítsétek :S?

Figyelt kérdés
tudom felelőtlenek vltunk stb stb,nem tudtuk visszafogni magunkat és nem votl szex,csak ujj vagy nyelv helyez mással izgattam a csiklóját,vagy épp simogattam a teljes felületét a puncijának.csak pár másodpercig mert rájöttünk hogy hoppá S: és nagyon félek,em tudokaludni,segítsétek kérlek,mennyi az esélye hogy teherbe esik ?:S előváladék volt,de csak sokkal előtte :S ez tegnape este történt :S
2010. jan. 4. 17:15
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
nem tudom mennyit számít,de még szüzek vagyunk
2010. jan. 4. 17:16
 2/18 A kérdező kommentje:
a sok helyesírási hibáért elnézést de remegek,alig látokés minden bajom van :S
2010. jan. 4. 17:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
nyugi, nem olyan könnyű ám teherbe esni, ennyitől meg pláne nem. A kis ondo sejteknek nincs ám bányász engedélyük, és nem csákánnyal vonulnak a petesejthez. Nyugi 100% hogy nincs gond.
2010. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
ha a lány szűz, akkor valószínűleg a spermád nem fog eljutni odái h megtermékenyítse!!!
2010. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem tiszta, hogy most akkor benne voltál-e vagy sem.Ha megírod akkor sztem más is tud válaszolni.
2010. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem voltam benne,egyszerűen mintha az ujjaddal simogatnád csak itt nem azzal...és köszönöm a válaszokat,remélem télleg nem lesz semmi baj belőle :S már nagyon sajnálom azt ami történt :( köszönön a válaszokat,és hogy mindenki értelmesen válaszolt,kicsit megnyugtattatok
2010. jan. 4. 17:31
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kizártnak tartom, hogy terhes legyen a barátnőd. A babakészítéshez nagyobb dolog kell! :)
2010. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
én eü.fösulira járok és megnyugtathatlak,hogy az égvilágon semmi esélye igy a babára! Az előváladéknak is csak akkor lenne kis(!) esélye ha behatoltál volna,de igy...nyugi! ennél többtöl se lesznek terhesek sokan.
2010. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én meg eü szakközépbe :)

Nem lehet terhes a barátnőd nyugi,nem hatoltál be,semmi esélye :)

Viszont ha eljön az a pillanat mikor be is hatolsz,gumit mindenképpen használjatok,mert azért mert valaki szűz,eshet teherbe!

2010. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem is akartuk elsietni,sőt van is,hogyha valami hasonló helyzet keveredne,csak senki nem gondolta volna hoyg aznap ilyen dolog történhet :S nagyon nagyon rövid időn belül mi is rádöbbentünk hogy hoppá nem kéne még ezt se és hirtelen midne ruha fel lett a vége.meg szorongás és hasonlók :S köszönöm ,hogy értelmesen váalszolt mindenki kicsit kezdek emgnyugodni
2010. jan. 4. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!