Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Megnyugtatást szeretnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megnyugtatást szeretnék kapni. Hozzáértő emberek véleményére vagyok kíváncsi . Valakivel fordul e már elő ilyen?

Figyelt kérdés

2 hete szerdán rendesen, időben bevettem a fogamzásgátlót ( este 8 kor van ideje) és aznap este szeretkeztem is párommal. Viszont másnap este 8 kor elfelejtettem bevenni a tablettát és 17 óra késessel pótoltam. Véleményem szerint mivel amikor aktus volt hatott a tabletta így nem lehetek terhes. Viszont rendkívül idegeskedő típus vagyok ezért megnyugtatásra lenne szükségem. Ha valaki nem értené a logikám :szerda este 8 kor vettem be a tablettát ,utána nemsokkal volt az aktus, az a tabletta másnap este 8 is hatott plusz még 12 óra késés amivel még semmi nemtörténik szóval az összesen 36 óra amig teljes biztonságba voltam a terhességtől . Ezek alapján szerda este 8 tól péntek reggel 8 ig hatott az a tabletta. Én pedig péntek 1 kor vettem be . így volt lefedetlen 5 óra. viszont ez pénteki nap én pedig szerdán éltem neki életet. Így nekem az jött le hogy nincs okom az aggodalomra , viszont szeretnék meggyőzödni hogy nem csak én gondolom így .

Várom a válaszokat .



2014. júl. 1. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod, teherbe nem abban a pillanatban esel, amint belédélveznek... A megtermékenyülésig napok telnek el.

Ettől függetlenül valószínűleg nem vagy terhes, de esély rá a tabletta normál szedése mellett is van, nemhogy így...

2014. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztában vagyok hogy nem abban a pillanatban leszek terhes, viszont együtt léttől számitott 36 óránát még védve voltam .

Egyszer volt már hasonló esetem ott 2 órával haladtam meg a 12 órá késést. Akkor az orvosom azt mondta hogy 1-2 óra semmit nem jelent, mert jó régóta szedem már

2014. júl. 1. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes
2014. júl. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 wonderbabe válasza:
Miután kihagyod a tablettát, akkor a petefészek kezd éledni újra, ezért veszélyes ha ilyen balesetek az első vagy az utolsó héten maradnak ki mert ugye akkor ott van a 7 nap szünet és akkor lehetnek nagyobb bajok, szóval te pótoltad amint észrevetted, semmi gond nem lehet pláne akkor ha már több mint 3 hónapja szeded a tabit.
2014. júl. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lassan 2 és féléve szedem :)

Az első hét utolsó napján történt a kihagyás. Szerencsére se aznap se utana napokban nem történt kiegészítő védekezés nélkül szex.

Csak ugye bár előtte.

2014. júl. 1. 21:35
 6/6 wonderbabe válasza:
Ne aggódj biztos nem lesz semmi gond, bár én is szeretem túlizgulni a dolgokat. A tabi 2. hete teljesen biztonságos, ha teljesen kimaradna egy szem.
2014. júl. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!