Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 napos szünet után nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 napos szünet után nem tudtam bevenni a következő szemet, lehet e baj?

Figyelt kérdés
Lyndinette 20 fogamzásgátlót szedek, múlthét hétfőn vettem be a 3. levél utolsóját, pénteken együtt voltunk a barátommal, de már az nap este megjött. Most kedden kellett volna bevennem az új levél első szemét, de sajnos nincs nálam és legközelebb max szerda délben jutok hozzá. Lehetek e terhes attól még, hogy megjött, ill. ha pótolom a keddit, amint csak tudom, majd szerda estétől folytatom a szedést úgy ahogy eddig, akkor is?

2014. júl. 2. 00:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A hivatalos az hogy ilyenkor ha letelik a 12 óra akkor nem pótolod, hanem a szokott időben kezded szedni csak következő nap + egy hétig használtok más fogamzásgátlót (pl óvszer)

Na DE velem is előfordult ilyen és nekem nem lett bajom előle, VISZONT ez nem törvényszerű, függ attól hogy mióta szeded, mennyire vagy termékeny... stb.

ha kedden nem szexeltetek akkor valószínűleg nem hiszen abban a 7 napban is védett vagy amíg szünetelteted.

2014. júl. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 wonderbabe válasza:
a petefészeknek 7 nap kell, hogy újra éledjen, szóval az első nap a legfontosabb, hogy beszedd! Mert az már pont a 8. nap és lehet egy petesejt... Sztem inkább védekezzetek másképp is egy hétig
2014. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdező vagyok. A 7 napos szünetben szinte az első 4 napban mindennap együtt voltunk a barátommal, péntektől nem. Szerdán túl a 12 órán kb 15 órával túl szedtem be a keddit, majd este már rendesen a szerdait, és most hányingerem van. Ez rossz jel?
2014. júl. 3. 00:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Nem ez normális, hormon túladagolás lehet hogy még napokig szarul leszel lehet hogy hamar elmúlik, terhes nem leszel az fix de legalább 1 hétig kiegészítő fogamzásgátlót használjatok, ha esetleg hánysz akkor tovább.

2014. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!