Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 14éves hugomnak írnak már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 14éves hugomnak írnak már fogamzásgátlót? (Székesfehérváron kéne)

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 21:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim válasza:
59%
Remélem nem írnak :S Miért nem tanul az a lány inkább?
2010. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 anonim ***** válasza:
100%
Csak szülöi engedéllyel - meg alapos orvosi vizsgálat után, mert még fejlödésben van és a hormontartalmú készitmények nagy kárt is tudnak okozni neki, ha nem megfelöek.
2010. jan. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/103 A kérdező kommentje:
jó tanuló nagyon,és koomly tervei is vannak ajövőre nézve..inkább fogamzásgátló,mint gyerek...
2010. jan. 6. 21:50
 4/103 anonim ***** válasza:
75%
Vagyis inkább semmi mint gyerek nem?? Én is 14 vagyok és én is nagyon jó tanuló és mellesleg nekem is komoly terveim vannak, de nem toszatom magam már elnézést...Nem fogamzásgátló kéne neki hanem két rohadtnagy pofon..Az ilyenek miatt nézik le a kamaszokat-.-"
2010. jan. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/103 anonim ***** válasza:
87%

hát igen...egyetértek az utolsó hozzászólóval:D

bár a gyerek sem lenne jó,de minek még neki szex?:O

én inkább elbeszélgetnék vele ezekről a dolgokról....

15/L

2010. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
80%

Azért ez durva.14 évesen még inkább máshol járna az esze nem a szexen!!!!Akár jó tanuló akár nem.

jó legyen barátja,de elégedjenek meg egyenlöre a csókkal.....Simivel.....Azért enyhén fiatal még a hugod.

2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:

nem véleményt kértem,rendes választ!!!

ezek után csak rendes válaszokatvárok!!!!

2010. jan. 6. 22:18
 8/103 anonim ***** válasza:
74%
mi meg nem kértük a kérdést de köszönjük szépen..pedig ma már kezdtem azt hinni hogy minden ember normális de vannk még eszementek köszönöm:)(21:54es)
2010. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 anonim válasza:
37%

Kinek mi köze hozzá, hogy mit csinál egy 14 éves lány?! (Vagy mindenki hirtelen az anyja/apja lett itt??????)

Egy felelősségteljes tini. VÉGRE!

Szülővel menjen, ha lehet el orvoshoz. Szerintem úgy írnak!

2010. jan. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/103 anonim ***** válasza:
65%
látod bmeg ez baj..nem érdekel mit csinál egy tini bzz...de amikor felkerül netre és onnantól kezdve még egy okkal több hogy scak azért nézzenek le mert te is tini vagy az már rendesen kiakasztó..ugyhogy légyszives ne osszad..egy felelösség teljes tini nem csinál semi olyat aminek köze lenne a gyereknemzéshez..hanem tanul hogy majd amikor sor kerül rá akkor legyen miböl eltartani a csemetét..a szölük meg rendesen hülyék ha megengedik a fogamzásgátlót..söt ha egyáltalána fogamzást...ennyi a véleményem örültem...
2010. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!