Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért kerül egy durex 3x...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerül egy durex 3x annyiba mint egy masculan óvszer, amikor állítólag mind2 tökéletesen megfelelő?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
A durexben a márkanevet kell megfizetni
2014. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja. Így is van, aki megveszi. Ők meg profitot akarnak termelni.
2014. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Akkor minőségbe nem nagyon van különbség?

(eddig durex-et vettem, de akkor lehet fölösleges volt "pazarolni" rá)

2014. júl. 29. 15:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem a masculan kicsi, a durex meg pont jó...
2014. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Csak a márkanevet fizeted a durexnél. Mi nagyon sokáig azt használtuk, aztán mikor megláttuk a masculan árát, kipróbáltuk és semmi különbség nincs a kettő között az árán kívül.
2014. júl. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

markanev :) mint a cipoknel meg ruhaknal, ugye?


lehet, hogy velem van a baj, de en a kulonbozo gumik kozott eleg sok kulonbseget erzek. a durex egyik valtozata jott be igazan, vekonyabb, mint a tobbi es ezert csak azt veszem (de persze elfelejtettem, hogy mi a neve, mostanaban pirosas-lilas csomagolasban van)

2014. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban már nincs olyan, hogy rossz óvszer. Mi Durexet használunk barátnőmmel, viszont haverom a legolcsóbbat, valami névtelen cuccot. Adott egyet, de nem mertük kipróbálni, viszont a szaga az nagyon büdös volt. Haveromék évek óta ezt használják és semmi gond nem volt vele.
2014. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
barátomat a masculan szorította, próbáltunk másfajtát is, de a durex bizonyult a legkényelmesebbnek.
2014. júl. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én a durextől viszkedek rohadt módon, a masculantól nem, még a u & me-től sem. L
2014. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mi kipróbáltuk a Masculan-t, de páromnál (nő) allergiát okozott annak több típusa is, így leálltunk róla. Nekem (férfi) nem volt vele problémám.

Próbáltuk a ross*mann saját márkását, azzal nem volt semmi gond.

Amin még gondolkodtunk és nem hallottunk rosszakat róla, az a Li*dl saját márkás terméke, de nem próbáltuk még.

Egyelőre a durex egyik valtozata (Love, aminek a dobozában 4 db van) jött be leginkább, így jelenleg többnyire ezt használjuk.

2014. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!