Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Alkohol és fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkohol és fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy holnap megyek egy hétre a Sziget fesztiválra, és pont ma jött meg, és így ma kezdem el szedni életem első fogamzásgátló tablettáját.

Mivel ugye fesztivál, nem terveztem, hogy alkohol nélkül bulizok végig, viszont aggódom, hogy így nem lesz hatásos. Ugye 21 napig kell szedni, a barátommal 26-án leszünk együtt először (mivel ő akkor jön majd haza).. Most akkor nem leszek teljesen védett, ha iszok a héten? :O

Segítsetek kérlek :/

Köszi előre is!



2014. aug. 10. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól tolod na. :D
2014. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alkohol tudomásom szerint nem befolyásolja a tabletta hatását.


Egyébként ott a használati útmutató, abban benne van minden kerek-perec.

2014. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja, csak keress egy olyan időpontot a beszedésére, hogy ha hánynál a piától, a gyógyszernek legyen ideje felszívódni.
2014. aug. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátló tablettát úgy tekintsd,mint egy gyógyszert, mert ház az is... és gyógyszerre alkohol nem éppen egy jó döntés... de az elöttem szólónak igaza van, levan írva minden..:))
2014. aug. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*bocsi, 4-es voltam, elötte3m elöttinek szólónak :))
2014. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gyógyszer. Vagyis nem olyan, amire ne lehetne inni. Semmiben nem befolyásolja a hatását, kivéve, ha kihányod (pia miatt ugye előfordul). Akkor olyan, mitnha nem vetted volna be.
2014. aug. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!