Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet terhes? Vagy túlaggódjuk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet terhes? Vagy túlaggódjuk?

Figyelt kérdés
Barátnőmet megujjaztam, és az ujjamon lehet volt előváladék. Az aktus után 10 nappal teszteltünk, én akkor még nem aggódtam csak a barátnőm kedvéért, hogy ő sem aggódjon, és negatív lett. De már 1 hetet késett a vérzése, tegnap teszteltünk még1-et a várható menstruáció után 6 nappal délután 6-kor és az is negatív lett, ez már az aktus után 19 nappal volt, de még mindíg nem jött meg neki.

2014. aug. 12. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Túl aggódjátok!


19 nap elteltével már jelezné a teszt.

2014. aug. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Andrea Henrietta ***** válasza:

Szerintem is túlaggódjátok, szóval nyugi.


De ha gondoljátok teszteljetek még egyet, ezúttal a reggeli első vizeletet 'használva'. Nekem a patikus azt mondta, a reggeli vizelet ezt jobban kimutatja.

2014. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!