Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap megyek először nőgyógyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek először nőgyógyászhoz és nagyon félek. Nagyon szégyenlős vagyok. Hogyan küzdjem le?

Figyelt kérdés
pár nyugtatót szót ha esetleg mondanátok megköszönném :)
2014. aug. 24. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én sem mentem szívesen urológushoz 18 évesen, de voltam annyira érett, hogy nem egy ilyen igen színvonalas oldalon kerestem megnyugvást.

Igenis ha szexelni van bátorsága, akkor ne rinyáljon.

2014. aug. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én mindig izgulok, annyira hogy nem egyszer mosolyogtattam meg a dokit:D amúgy mondhatni átnéz majd rajtad mint nőn, de ez így a normális :) tipp:mindenki szokott egy lenge szoknyát berakni a táskájába, mikor bemész az öltözőbe és levetkőzöl alulról teljesen, mert le kell, engem bugyiba mindig vissza küldött a doki, vedd fel a szoknyát. Így nem olyan kényelmetlen míg elmondod a dokinak a bajod, hogy ott vagy csupaszon :)
2014. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!