Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » En Rezia fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Böbe92 kérdése:

En Rezia fogamzasgatlot szedek 2 eve tegnap egyszerre hatott vettembe a 2 sorbol mert kihagytqm lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2014. aug. 25. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Ez most komoly kérdés akar lenni?


Bár férfi vagyok de válaszolok, ahogy látom más nem nagyon...


Ha nem hagysz kimegy szemet sem, akkoris lehetsz terhes, mivel nem 100%-os a bletta védelme. Nagyon kicsi az esély arra, hogy az legyél, ha rendesen szeded, de van. (olvasd el a tájékoztatót)


Amennyiben marad ki beszedett szem, azt nem kell pótolni, folytatni kell egyesével tovább. Azzal, hogy egyszerre hatot bevettél, nem lesz nagyobb védelem, csak a szervezetedet terheled jobban. (olvasd el a tájékoztatót)


És legutolsó sorban:


Olvasd el azt a rohadt tájékoztatót!!!

2014. aug. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
menj ek a nogyogyaszodhoz es kerdezd meg tole o tud neked pontosan valaszolni
2014. aug. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi aggyal szexelni és fogamzásgátló tablettát szedni istenem...


Ha kihagysz egy szemet, 12 órán belül még bepótolhatod, akkor nem lesz semmi gond. Ezután már nem szabad bevenni a kihagyottat, folytatni kell tovább a tabletta szedését, mintha mi sem történt volna, azonban egy hétig érdemes kiegészítő védekezést alkalmazni (pl. óvszer), hiszen a tabletta hatása kiszámíthatatlan. Biztos vagyok benne, hogy ez le van írva a betegtájékoztatóban is, én is Reziát szedek, mégis tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal. Talán azért, mert én felelősségteljes vagyok? Esküszöm nem értem, milyen indíttatásból vettél be hat tablettát egyszerre...


Kérdésedre válaszolva: ha szexeltetek mostanában a pároddal, akkor igen, lehetsz terhes, de ha nem vagy az, akkor is elég nagy problémákat okozhattál a szervezeted számára ezzel a tabletta adaggal, úgyhogy ne csodálkozz, ha valamilyen mellékhatása lesz, esetleg egy életre összezavarja a szervezetedet.

2014. aug. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem kiosztást kérdtem hanem egy kérdést tettem fel,az amugy nincs leírva hogy ha 2 több van mit csináljak tudom orvoshoz kéne fordulni. Te felellőség teljesebbnek érzed magad akkor legyél az. nerm igaz nem lehet normális választ adni
2014. aug. 26. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz, hogy ilyen válaszokat kaptál.


1. A kérdésed teljesen felesleges, ugyanis ezer ugyanilyen van már, csak az oldal keresőjét kellene használnod.


2. A tájékoztatóban MINDEN le van írva. Az is, hogy mi a teendő, ha kimarad szem. Az is, hogy nem szabad többet beszedni. Egy nagyon egyszerű logikai lépésel egyértelművé válik az, hogy ugyanaz a teendő több szem kimaradás esetén is.


3. Abban biztos vagyok, hogy csak a válaszok után olvastad el a tájékoztatót, egyéb sestben nem tetted volna fel a kérdést és pláne nem veszel be 6 szemet egyszerre.


4. Az előtted író válaszoló felelősségteljesebb? Így van! Ő nem vesz be 6 szemet egyszerre csak úgy bármilyen előzetes tájékozódás nélkül.

Aztán majd évek múlva jössz ide sírni, hogy nem tudsz teherbe esni. Ne így legyen, de előfordulhat. Lehet, hogy gond nélkül megoldja a szervezeted a nagy dózis problémáját, de mivel az emberek nem egyformák, az is lehetséges, hogy maradandó kárt okoztál a hormonrendszerednek...


#1 voltam

2014. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, kimaradt...


Nyugodtan vedd kioktatásnak, mert részemről az!

Nem tartod furának, hogy férfi létemre tudom mi a teendő, pedig életembe nem vettem be egyet sem, minek is tenném. Te pedig nő létedre nem tudod, ami nem is lenne baj, ha nem szednéd, de szeded és elvileg ezzel tisztában kellene lenned.

2014. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!