Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szeretnék feliratni. Mit mondjak a omdokinak? Fog kérdezni? És menni kell vérvételre is?

Figyelt kérdés
A vérvétel mikor szokott zajlani? Jövő héten suli.. :/
2014. aug. 28. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Bemész a nőgyógyászhoz, köszönsz és mikor kérdi mi járatban közlöd, hogy fogamzásgátlót szeretnél felíratni. Ilyenkor azt mondja oké, ad beutalót a vérvételre. Oda elmész, egy héten belül eredmény és azzal visszamész a nőgyógyászhoz és a vérvételi eredmény alapján kiírja a fogamzásgátlót. Első alkalomkor lehet már a vizsgálatot és rákszűrést is megejti, de lehet csak akkor mikor vissza viszed a vérvételi eredményt. Ha vérvételi eredmény előtt akar tablettát felírni ki ne váltsd! És keress másik orvost. Ha időt akarsz spórolni, mert több hetes várakozás van a nőgyógyászhoz, akkor a háziorvoshoz mész, előadod miért kellene a vérvétel és ő is tud beutalót adni, így már a vérvételi eredményeddel tudsz első alkalomra menni a nőgyógyászhoz.
2014. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ha normális a doki akkor vér és vizelet

reggeli első vizelet és ugyan akkor a vérvétel is

az h mikor van az rajtad áll elvileg másnap reggel már mehetsz is be a laborba


ha nem simán felírja minden vizsgálat nélkül

ha nem akarod h hozzád nyúljon mond h még szűz vagy

2014. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a nőgyógyászati rendelés van délelőtt és délután is. (várostól függően akár este 8ig is), így suli mellett is tudsz oda menni. A vérvétel pedig jellemzően reggel 7-től van, a nap városfüggő újfent.
2014. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nődoki ma lesz, a vérvételtől nagyon félek, azért kérdezem hogy van az :)
2014. aug. 28. 10:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak bementem, elmondtam mit akarok, felírt random egy gyógyszert és kész. Nagyon meglepődtem, pedig mondtam, hogy most szedek először gyógyszert, kb nekem kellett mindenre rákérdeznem, hogy akkor most hogyan is van, hogy kell szedni stb...-.-
2014. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

engem elküldött vérvételre, és behívta a szülőt is hogy beszéljék meg nekem mit kell szednem.

17 évesen kissé kínos ez nekem <3 :)

2014. aug. 28. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!