Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Diane 35 tablettanak mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Diane 35 tablettanak mi a mellekhatasa?

Figyelt kérdés

24 eves vagyok 2 alkalommal is irattam magamnak fogamzasgatlot, egszer a Microginont , masodik alkalommal pedig a Desorell-t, mind a 2ot mas mas doki irta fel, mi a kettotol hiztam es lecsokkelnt a libidom... a harmadik dokinal jartam, o most a Diane 35ot ajanlotta, tudom tudom h nem 100%os fogamzasgatlo, hanem inkabb hormonkeszitmeny stb stb.. az arcom is pattanasos itt ott (hormonalisan) mind1, nem is ez a tema, nem szeretnem ha ezt kezdenetek boncolgatni...


A kerdesem csak az: Valaki hizott ettol a tabitol vagy csokkent a libidoja??? Mert ha igen akkor inkabb maradok mas vedekezesi modszereknel.... (eleg ciki szerintem h felirat a no maganak egy fogamzasgatlot, hogy ''nyugodtan'' szeretkezhessen, erre fel meg elveszi a kedvet....na de mind1)


2014. szept. 16. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
a fogamzásgátlás a mellékhatása, mert tulajdonképpen aknéra való készítmény.
2014. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ja egyébként nekem ez a tabi vált be a legjobban!(az arcom gyönyörű volt és nem is híztam... a libidóm meg nem csökkent..de tudod mindenkire másként hat! lehet 10ből 10-en híznak tőle, de a 11-dik,akit nem tudtál megkérdezni,ő nem hízott.. pl én :)
2014. szept. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!