Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez most a terhesség jele vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most a terhesség jele vagy csak a gyógyszer mellékhatása?

Figyelt kérdés
Június 28-án szombat reggel lefeküdtem a barátommal. Egyszer csak észre vettük, hogy eltűnt a gumi. Pár nap múlva kiderült, hogy bennem maradt. Bár a barátom nem élvezett el azért rohantam gyógyszerért de már csak 75 óra után tudtam bevenni a 72 órásat. Utána egy csomó mellékhatása kijött pl.: állandó fáradtság meg az állandó zabálási kényszer. De vérzést csak ma tapasztaltam. Tehát 6 nappal a beszedése után. De ilyenkor ez már akár a terhesség jele is lehetne. Tegnap csináltam már egy tesztet akkor még negatív volt. Majd szombaton ismétlek akkor már muszáj lesz kimutatnia ha gáz van. A menzeszem amúgy csak 17.-e várom. Most a kérdés az, hogy a tabletta utáni vérzés 6 nap után is bekövetkezhet? Illetve mekkora esélye van arra, hogy terhes vagyok, így hogy nem élvezett el, pont a menzesz után voltam és vettem be gyógyszert is?
2014. júl. 7. 10:16
 1/1 anonim válasza:
Bekövetkezhet akár 10 nap után is,nekem pl 7. napon jött meg,de a 72órásit 72 óra alatt kell bevenni,így nem tudom h hatott-e. Én a helyedben vennék egy terhességi tesztet..
2014. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!