Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek Nyíregyházán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek Nyíregyházán Dr. Seres Andreáról? És milyen vizsgálatokat végez egy fogamzásgátló felírásához? És hogy mennyibe kerül egy ilyen vizsgálat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 20. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Én (különleges esetként) már 7-8 nőgyógyásznál is jártam Nyíregyházán, nagyon sokat olvastam is a témában, keresgéltem, de erről a doktornőről még nem hallottam. Soha sehol nem hallottam róla, nem ajánlották, ez lehet, hogy jelent valamit. Ha nem segítettem, elnézést, de gondoltam azért leírom. Szerintem egyébként érdemesebb férfihoz menni, mert más nő még mondjuk Péli-Tóth Judit van, aki meg egyenesen szörnyű...
2010. jan. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bazz, várj egy napot és emeld ki a kérdést! Lehetőleg olyan időpontban, mikor többen vannak fent, pl. este. Amúgy komolyan, hogy akasztottál KÉT női nőgyógyászt is??? Én még életemben nem hallottam női nőgyógyászról. :)


De hogy legyen gyereknap, megpróbálok válaszolni (pasiként nehéz). Ha nőgyógyászhoz mész, meg fog vizsgálni, ez tuti. Mindenhol, ott is. Plusz ultrahanggal is meg szoktak nézni, ha jól tudom. Ez nem fáj, de nyilván nem kéjutazás. Kibírod.


Az ára meg dokitól függ. Általában, ha magánrendelésre mész, akkor be kell jelentkezni (telefonon), és akkor meg tudod kérdezni, h "kb. mennyi pénzt vigyek magammal". Barátnőm nőgyógyásza konkrétan 10e-ret kér egy vizsgálatért, de ő nagyon csúcs doki, és Budapesten a nagykörúton rendel. Szerintem ennél kevesebbe fog fájni. A fogamzásgátló ára meg... azt hiszem a legdrágább kb. 7ezervalahányszáz pénz 3 hónapra.

2010. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Engem már vizsgált ez a dr.nő az SZTK-ban. szimpatikus orvos. Nekem tetszett. bár tény hogy végülis nem őt választottam most hogy terhes lettem!
2010. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy vizsgálat kb ebből áll:

- megnézi kívülről, h van-e vmi elváltozás

- felnyúl, megvizsgálja a hüvelyt

- hüvelyi ultrahanggal megvizsgálja a méhed és a petefészkeid


Lehet, h csinál rákszűrést is. Ilyenkor feldug egy kacsának nevezett műanyag dolgot, kicsit szétfeszíti. Egy hosszú fülpiszkálószerű dologgal megtörölgeti a méhnyakat, majd egy ecsetszerű vmivel is. Nem a legkellemesebb érzés, de inkább csak kellemetlen, nem fáj igazából.

Persze ha már nem vagy szűz. Ha szűz vagy, akkor nem tudom miket csinál:)


Végül megvizsgálja a melleidet is.


Teszem hozzá, hallottam már olyat is, h vkit még nem vizsgált meg nőgyógyász, de szed fogamzásgátlót. Elég érdekes doki lehet, aki meg se vizsgál, csak felírja...


Ha SZTK-ba mész, akkor ingyenes a vizsgálat (a rákszűrést nem tudom, lehet azért fizetni kell).

Magándokinál meg gondolom változó.

2010. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!