Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség szóba se jöhet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség szóba se jöhet?

Figyelt kérdés
Azt szeretnéd megkérdezni hogy na kezdem az elejénél 1 hónapja szedek fogamzásgátlót de amikor lefeküdtem a pasimmal akkor nem szedtem mert szünetem volt vagyis múlt szerdán azt mondta nem ment el bennem hogy időben kivette de máma reggel felkellek vagyis már éjféltől görcseim qavannak,hányinger,has fájás és mint ha bévül égetne valami,az lenne a kérdésem hogy ha ebben a hónapban nem fog megjönni a bajom akkor terhes vagyok vagy még ebben a hónapban meg kell jönnie?Vagy a terhesséh szóba se jöhet?

2014. szept. 24. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy "szóba se jöhet" elég erős túlzás! Menj el inkább dokihoz, és ott tudnak neked segíteni, konkrétan tudják az általad szedett bogyók hatását stb stb.
2014. szept. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És figyeljé má láttál reggel vért a bugyidon? Megjött már? Tudod ha 1 hónapja szeded, akkor a szünetben vérezned kéne. A tabletta nem szünteti meg a menstruációt csak máshogy, másnéven de ugyanúgy megvan. Nem annak a tüneteit érezted este? Mert van ám olyan, hogy az eddig problémamentes menszeszt a tabletta elcseszi és előtte görcsölsz és minden bajod van. Egyébként 1 hónap szedés után, ha rendesen szedted (21 tablettás verziód van? Azt hogy szedted egy hónapig?) nem eshetsz már teherbe még ha beléd élvez is. Vagy csak nagyon kicsi eséllyel. 100 nőből 1 szokott.


Meg jó lenne ha forgatnál valami könyvet, mert a máma és társai nem a legszebb kifejezések.

2014. szept. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus ezt az iromanyt ki kene adni :) eskuszom lementem magamnak sirtam a rohogestol. koszi :)
2014. szept. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy, jut eszembe a megfogalmazáson és a viccesebbnél viccesebb szavakon túl lehet, hogy egy Alien nevelkedik benned! A tünetek olyanok mint a Nyolcadik utas-ban xDDD
2014. szept. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szüneted volt,tehát épp a 7 tablettamentes napban voltál.Olyankor is védve vagy,ne aggódj.A lényeg, hogy a 8.napon kezd el a következő levelet.
2014. szept. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!