Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csábítanak el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csábítanak el egy kapcsolatban/házasságban élő férfit? Mit tud?

Figyelt kérdés

Én teljesen nem értem, nekem hosszú párkapcsolatom van és még soha de soha nem is próbáltak még flörtölni se velem. Így el se tudom képzelni hogyan is zajlik ez. Van egy nős barátom akire módszeresen rávetette magát az egyik beosztottja és mindenáron meg akarja szerezni magának. De miért? Nem jóképű, nem gazdag, mégcsak nem is humoros. Mi kell a nőknek ilyenkor? Látják hogy milyen boldog a csaj és ezt a boldogságot akarják megszerezni maguknak?

Amúgy a barátnőm szokta viccesen mondani: még jó is hogy engem nem akar senki, nincs mitől tartania.

Én el se tudom képzelni hogy kialakulhat egy ilyen dolog egyáltalán. Én nem tudom magam elképzelni hogy valakivel is akarjak valamit aki nem a párom, illetve hogy egyáltalán "felvegyem" bárkinek az érdeklődését. Ha kapcsolatban vagyok szerintem észre se veszem más nők jeleit mert nem is figyelek rájuk.



2014. márc. 29. 11:12
 1/7 anonim ***** válasza:
az a férfi aki kell egy másik nőnek tud valamit!
2014. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A gerinctelen személyeket nem érdekli(legyen nő, vagy férfi), hogy van e a kiszemeltjüknek párja, vagy sincs.

Bár gondolom olyan alapon, hogy ami nem lehet az enyém, az kell.

2014. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert beleszerettek a párkapcsolatban/házasságban élő férfiba. Ez pedig nem (feltétlenül) azon múlik, hogy mennyire jóképű, mennyire gazdag, mennyire humoros stb. És vannak nők, akik ha akarnak valakit, akkor meg is tesznek mindent, hogy megszerezzék, nem törődve azzal, hogy kit, kiket bántanak meg; csak magukkal foglalkoznak. Elég tisztességtelen, mit ne mondjak.
2014. márc. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


A felvetéseddel teljesen egyetértek. Tényleg érthetetlen - számomra is - hogy amikor ez az ország tele van fiatal szingli fiúkkal és lányokkal, akkor a nők/lányok nem törődve a hatalmas korkülönbségből adódó hátrányokkal, a facér srácok helyett a nős palikra utaznak.

Maga ez a felfogás engem is - mint párkapcsolat kialakítására törekvő fiatal (még) szingli srácot - nagyon meglepett, és próbáltam ennek okának utánajárni, illetve ilyen gondolkodású lányoktól érdeklődni. A magyarázat meglepő, de valahol érthető volt.


A lányok/nők úgy gondolkodnak, hogy az a férfi aki már túl van legalább egy, de jó ha több párkapcsolaton, tapasztalati úton teljes mértékben tisztában van azzal, hogy valójában mit is igényel a nő egy kapcsolatban. Ideértve a társas kapcsolatnak minden velejáróját. Ezáltal a nő jobban kiélezheti a kapcsolatot, és nem az éretlen kiscsávók "oktatására" kell hogy szánja a szerelmetes perceit.


Csak szerintem itt tévednek a nők, de ELÉG NAGYOT. Nem minden pasi gáz attól, hogy még nem volt kapcsolata a fél várossal. A legnagyobb gond, hogy ezek a lányok - tisztelet a kivételnek - még az esélyét sem adják meg a kevésbé tapasztalt vagy tapasztalatlan férfiaknak ismerkedésre, és így lehetőségük sem lesz arra, hogy egy ténylegesen is NORMÁLISNAK nevezhető kapcsolatot alakítsanak ki egy férfivel.


Itt említeném meg azt az érdekes szembenállást, ami a férfiak és nők között áll fenn tapasztalati téren.

A NŐK jelentős része azt a férfit választja a kezdeményezők közül, aki az ízlésének leginkább megfelel és JELENTŐS TAPASZTALATTAL BÍR MIND PÁRKAPCSOLATI, MIND SZEXUÁLIS TÉREN. A kezdőket egyszerűen visszautasítja. (Tehát például, ha egy ismerkedés során a lány megkérdezi a fiút, hogy hány kapcsolaton van túl, akkor érdemes minél magasabb, de még hihető számot mondani, mert különben a SRÁC BUKTA A CSAJT.)

Ezzel szemben a férfiak a fiatal, érintetlen szűz vagy alig "használt" lányt választják, mert akkor biztosak lehetnek benne, hogy egy olyan nőhöz van szerencséjük, akin még nem ment keresztül a fél város. (Tehát egy lánynál a nagy számok csak hátrányt jelenthetnek.)

2014. márc. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt a férfit aki nem hagyja magát nem lehet elcsábítani...


Amúgy a nők gyakran vannak úgy vele, hogy tuti tökéletes a pasi, ha másnak kell, és más boldog vele, ezt irigylik..

Kb ennyi..

De ugye meny lehet tökéletes az a férfi, aki megcsalja. Abarátnőjét, feleségét, egy másik kecsegtető ajánlat miatt..?

2014. márc. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves 4. Válaszoló! Attól függ, milyen lányt akarsz meghódítani. Nálam pl. kifejezetten hátrány, ha egy pasi már végigment a fél városon - ha ezzel még dicsekszik is, akkor elkerülhetetlenül azt az érzetet kelti bennem, hogy a nőket csak tárgyként kezeli, trófeákat gyűjt, nem megbízható. Jobb egy olyan férfi, akinek csak 1-2 kapcsolata volt előttem. Nem baj az sem, ha még nem volt kapcsolata, ott azonban lehetnek problémák, pl. hogy fogalma sincs a nőkről. De ha tetszik, akkor adnék neki egy esélyt.
2014. márc. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az olyan nők akik nős férfiakra buknak azt gondolják, hogy mivel a pasihoz mégiscsak hozzáment a nője, biztos hogy jó parti, tud az ágyban valamit, jó pasi, és ehhez hasonlók...ezért az a pasi nekik is kell. Gondolom én.


Az én férjem is járt úgy, hogy 6 év barátság alatt az egyik lány haverja sose akart tőle semmit....az esküvőnk előtt 5 nappal mégis bepróbálkozott....annak a csajnak csak az fájt, hogy másé lett az akire ő úgy gondolt, bármikor megkaphatja amikor akarja mert ott van kéznél. A baráti körből már 2 másik srácra is rámászott előtte egyébként. Bár egyiknek se kellett hosszútávon. Aztán amikor már nyilvánvaló volt hogy komoly a kapcsolatunk, hirtelen kellett volna neki a férjem is.....erre ő meg csak annyit mondott neki hogy megvolt a lehetősége régebben, de nem élt vele, és már késő.


Nagyon szánalmas viselkedés egyébként. Az ilyen nők mind megalázzák magukat. Más boldog és ezt szét akarják szedni....van ilyen nő ismerősöm. Régen barátok voltunk. Összefeküdt egy nős pasival. Mikor kérdeztem miért csinálta, azt mondta hogy ő már nem rontott a házasságukon ezért miért ne....én erre azt mondtam hogy ja, ez is egy jó kifogás. Amellett hogy ha 2 ember boldog házasságban él, akkor ott nincs az az isten se ember aki befurakodik közéjük. Egyik felet se lehet elcsábítani. Csak azt lehet, aki nem szereti a párját. Azóta nem is tartom már a lánnyal a kapcsolatot, mert kiderült hogy a barátsága sem volt igazi. Ahogy nőként sem igazi. Csak egy r..banc.

2014. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!