Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez akkor teljesen normális a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez akkor teljesen normális a 72 órás tabi után?

Figyelt kérdés

Péntek hajnalban elszakadt a gumi.6 óra múlva bevettem a 72 órás tabit.Igaz,hogy péntek este buliba voltunk,de a gyógyszer bevétele után nem hánytam és nem ment a hasam.Amúgy mensi után voltam 1 nappal.

Ma este barna foltokat találtam bugyimon.Tudom,hogy összezavarja a ciklust..de akkor most megnyugodhatok?Azt jelenti,hogy a napokban újra meg fog jönni?Nem baj az,hogy alig egy hete múlt el?Tapasztalatok a tabival kapcsolatban?

Még sosem szorultam rá,ezért kérem a véleményetek?

ja.Éa szerintetek nem lenne korai ha elkezdenék fog.gátlót szedni?17 vagyok és 1 éve élek szexuális életet.


2010. jan. 21. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Az esemény utáni tabinak néhány napon belül meg kell hoznia a menstruációd. Nekem kb 3-4nap múlva meg is jött. 16vok és 3 hónapja szedek fogamzás gátlót és 5 hónapja vesztettem el, de am tartós kapcsolatba vagyok és azé kezdtem el szedni.
2010. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

de jó neked, kedves első..


nekem azt mondták, hogy van akinek nem is jön meg ilyenkor, csak amikor kell 28 nap múlva, de valószínűleg te jól jártál, megnyugodhatsz.

2010. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. Miért jönne meg a napokban újra? Szerintem nem fog.. Nekem 2× is kellett használnom, de egyszer sem jött meg újra, hacsak nem pont előtte történt. Egyébként. Nekem 2 hónapja ilyen barnás folyás megtoldja a menstruációmat 1-3 nappal. Ezekszerint lehet ettől is..
2010. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nekem 1,5 éve van barátom,tehát ezért is gondolkozom a fog.gátlón...bár eddig a gumi is jónak bizonyult.Ám ezekután már tényleg vmi biztonságossabbat szeretnék.

Nem lesz gond,ha mensi után elmegyek nőgyógyászhoz?Tehát a sürgősségi tabi nem akadályoz abban,h az következő hónapokban fog.gátlót kezdjek el szedni?

2010. jan. 21. 21:16
 5/5 anonim ***** válasza:
a sürgősségi tabi nem akadalyoz abban, h fog. gatlot szedj. az, h korai, vagy nem, nem mi dönjük el. az én véleményem az, h 16 évesen korai volt elkezdeni. de nem az én gondom. ami a terhességet illeti. nekem a tabi utan nem jött meg, hanem akkor mar, amikor rendesen is kellett volna. nem lettem terhes.
2010. jan. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!