Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem akarok fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok fogamzásgátlót szedni. Más is van így?

Figyelt kérdés
Nem akarom magam ilyenekkel tömni csak azért mert egy pasi nem akar gumit húzni.
2014. okt. 7. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy p*cs! Ha nem akar gumit húzni ne húzzon, de akkor mondd meg, hogy téged sem fog a farkára húzni.
2014. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%

Nem baj az.

Mi sem használunk csak ritkán gumit.

Amúgy is imádok a szájába élvezni! ;-)

Csináljátok ti is úgy.

2014. okt. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod nem akar gumit húzni, akkor egy p.cs,de ne legyél idióta, még véletlenül se menj bele abba, hogy megszakítással védekezzetek, mert oroszrulett az egész.
2014. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én sem akarok, sajnos két fiatalról is tudok akiknek halála összefüggésbe hozható a fogamzásgátlóval. Nekem ez már sok, kizárt, hogy ilyenekkel tömjem magam.
2014. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Haláluk? :O Mi történt?
2014. okt. 7. 19:00
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

Elősegítheti a trombózisra való hajlamot, ami végzetes lehet, de direkt ezért vannak a fogamzásgátló szedése előtt olyan vizsgálatok, amik kimutatják, hogy szedhetsz-e tablettát vagy sem.

Az utolsó kommentelő nyilvánvalóan reflexből elutasítja a tablettát, mert elvakult és tájékozatlan.

2014. okt. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott a pasit, ezek szerint az ő élvezete előbbrevaló a te biztonságodnál...ez gáz, ne hagyd magad!

Bevállalhatod a megszakításost, de akkor állandóan csak parázni fogsz, az meg kinek hiányzik...esetleg megpróbálhatod a pesszáriumot, de az elég kényelmetlen. De szerintem ne is gondolkozz más fogamzásgátlási módszereken, itt a pasiddal van a baj!

2014. okt. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Oké, hogy rögtön a pasi a p.cs... De embere válogatja, hogy kinek mi az oka rá, hogy megvitatásra dobja a témát..

Barátom javaslatára átrágtuk a dolgot, hónapokat gondolkodtam, végül rábólintottam, feliratta.

És ő nem egy p.cs, példának okáért.

2015. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Felirattam*
2015. ápr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!