Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány nap után véd 100%-osan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után véd 100%-osan a fogamzásgátló, mennyire megbízható amit a betegtájékoztató állít?

Figyelt kérdés
15 napja szedem a Symicia nevű gyógyszert a menstruációm első napjától kezdtem el szedni, a betegtájékoztatón az áll hogy ha az első naptól kezdem el szedni azonnal védelmet nyújt ha a 2-5. naptól akkor 7 napig még kiegészítő védekezést kell alkalmazni
2014. okt. 9. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik fogamzásgátló sem 100%os.

Ha a betegtájékoztatón megtaláltad a kérdésedre a választ, akkor miért írtad ki a kérdést?

2014. okt. 9. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért mert ez az első fogamzásgátlóm és még csak most kezdtem szedni nem rég, olvastam több ilyen kérdést is az oldalon és ott azt írták hogy ők várnának vele egy hónapot mások hogy ami a betegtájékoztatón van az nem mindig igaz stbstb.. és gondoltam ha van olyan aki már tapasztalt ebben a témában esetleg ugyan ilyen gyógyszert szed h mi a véleménye
2014. okt. 9. 02:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az orvos aki felírta nem mondta el a tudnivalókat?
2014. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondta a nőgyógyászom h két hét után lehet.
2014. okt. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!