Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló vagy ciszta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló vagy ciszta?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve hogy abbahagytam a gyógyszert. 13 napja késik a menzeszem, 3 tesztet csináltam és mind negatív...lehet hogy cisztám van? Vagy esetleg még mindig a gyógyszer utóhatása?:/ görcsölgetek, meg érzékenyek a melleim de nem akar megjönni. Csak normális véleményeket kérek:))

2014. okt. 15. 20:24
 1/4 A kérdező kommentje:
azt kihagytam, hogy már volt 2 menzeszem 2 hónap után 21 nap eltéréssel, utoljára szept.10.én jött meg.
2014. okt. 15. 20:26
 2/4 Jázi :) ***** válasza:

Amúgy a korodat se ártott volna odaírni. Lehet,hogy még nem is rendeződött rendesen a menzeszed csak a gyógyszer szedése alatt az rendezte.

De ezt ennyiből szerinted meg fogja bárki mondani neked?

Simán menny el egy nőgyógyászhoz és elmondja mi lehet meg meg is vizsgál.

2014. okt. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász tudná neked megmondani.
2014. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet semmi baj nincs. A cisztát ultrahangból meg lehet állapítani,szóval menj el orvoshoz :)
2014. okt. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!