Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális gyógyszer mellett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szedek fogamzásgátlót, és sokaknál olvastam, hogy csökkentette a vérzést, meg a mensi előtti tüneteket. Én még nem vettem észre, kb ugyanolyan mint gyógyszer nélkül volt. Igaz 4 napos kb. Ebből első nap a legdurvább és folyamatosan csökken. De előtte van mellfeszülés és az első 1-2 napon görcsölök is, meg előtte 1 hétig tök hisztis vagyok, meg mindenen bőgök kb. Ettől függetlenül ugye véd rendesen a tabletta(rendes szedés mellett)?
2010. jan. 26. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:
IGEN VÉD! Van akinek így hat van akinek másképp. Van akinek megmaradnak a tünetek mesi előtt és van akinek meg elmúlnak. Nekem pl elmúltak mikor szedtem a tabit.
2010. jan. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha eleve is 4 naposak voltak a menzeszeid, akko nemtom mit akarsz....azt h 2 napos legyen? aszoknál csökkenti, akiknek amúgy hosszabb menzeszei voltak, 6-7-8 stb naposak.
2010. jan. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont azért írtam, mert az rendben van, hogy 4 nap, csak az erőssége nem változott...
2010. jan. 26. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy hisztis vagy előtte.

Én is előtte megérzem kb 10 nappal. Elkezdek érzékenyebb lenni lelkileg és testileg, elkezd fájni a mellem, és sima érintés is rossz már és ez mind a menzesz végéig tart is, tehát jó 15 napot :s A párom pl. ha puszilgatja az is fájdalmas, pedig nagyon gyengéden csinálja :((

Az, hogy kevesebb a vérzés, természetes, hiszen nem is valódi menstruáció, hanem ún. megvonásos vérzés!

Milyen gyógyszert szedsz?

Én dienille-t.

2010. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lindynette 20-at. 1-2 nappal rövidebb lett, de az erőssége ugyanolyan, első nap éjszaka 2x mentem ki tampont cserélni (super), és ez régen is így volt, csak azt hittem, hogy le fog csökkenni a gyógyszer miatt,hiszen elvileg nem rendes mensi. meg itt is rákerestem de általában azt olvastam, hogy csökkenteni szokta. Most ezt nem azért írom, mert annyira zavar, csak hogy ez vajon nem lehet e gond.
2010. jan. 26. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!