Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Júniusban kihagytam egy levél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Júniusban kihagytam egy levél tabit. Nem szedtem be abba a hónapban egy db-ot se. Viszont akkor még megvolt.Most augusztusba meg még nem jött meg. Mit tegyek? Kezdek megijedni hogy valami bajom esett.

Figyelt kérdés
A tabit nem szedem.De folytatni szeretném.Mit csináljak? Lehet terhes maradtam? Ne irjatok olyat hogy miért szedek tabit ha gyereket akarok.....stb.A hasam fáj,ugy mint ha meg akarna jönni.De már hetek óta.Hol oldalt bele szúr vagy nem is tudom leirni milyen érzés.Meg a melleim is fájnak nagyon nagyon régóta.Miért??
2008. aug. 14. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Butaság volt abbahagyni a tablettát-többet árt egy kis szünet mint használ.Miután abbahagyod a tablettát, normális hogy felborul a hormonháztartásod-ettől lehetséges az is, hogy hónapokig kimaradjon vagy ne rendesen jöjjön meg a menszeszed.Mindenestre vegyél egy terhességi tesztet .Ha negatív, akkor várj még egy kicsit -ha addig sem jön meg , akkor irány a nőgyógyász.
2008. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és addig ne zsedjem amig meg nem jön megint?
2008. aug. 14. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy akkor kell elkezdeni, mikor megjön. Így nem nagyon tudod elkezdeni. Szerintem mindenféleképpen menj el dokihoz, mert ő tudja biztosan, hogy ilyenkor mi a teendő.
2008. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de még csak júniusban kezdtem el,és abból is 3szemet kifelejtettem.Szóval sokat nem szedtem.Igy is bezavarhat?
2008. aug. 14. 21:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, így is, sőt, már az is, ha csak egy-két szemet szed be az ember.
2008. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mikor nekem sikerült "nembeszednem" egy hónapot, utána 2 hetet késett, de két hétig PMSem volt (enyhe görcs, csokizabálás, nassolási vágy, enyhe nimfománia, etc.). Ha csak 1-2 napot késik, még várj. Ha többet, vegyél egy tesztet, 1000 forint alatt meg lehet venni DM és Rossmann tipusú üzletekben.
2008. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
két hete lesz h késik.és a hasam van hogy ugy fáj mintha megjönne,de sehol semmi.
2008. aug. 15. 14:53
 8/9 A kérdező kommentje:
mi az PMS? és csak akkor kezdted el szedni megint amikor megjött? az uccsó válasz adónak szól.
2008. aug. 15. 14:53
 9/9 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy nem én vagyok az utolsó válaszadó, de a PMS=premenstruációs szindróma :menszesz előtti mellfeszülés,ingerlékenység,fáradtság,hasfájás,fejfájás,stb-mindenkinél egyéni.

Nem akarlak rémisztgetni,de orvoshoz mindenféleképp menj el- ez most tablettától függetlenül lehet PCO vagy ciszta tünete is(amikor úgy érzed hogy meg fog jönni , de nem történik semmi 1 héten belül).Ártani biztos nem árt egy orvosi vizsgálat és legalább te is megnyugodhatsz.

2008. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!