Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most arra celzott az orvos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most arra celzott az orvos, hogy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Szoval április ota fogamzasgatlot szedek, sosem volt baj vele, mindig megjott, mindig bevettem idobe, sot még arra is figyelek hogy a gyogyszerek amiket beveszek ütik e a fogamzasgatlot. Valahol osszeszedtem egy fertozest, elmentem nődokihoz. Egy olyan orvos volt ott akivel még nem talalkoztam. Mikor bementem mondtam hogy szeretnék ujabb adag gatlot feliratni, míg az asszisztens irta a receptet az orvos vizsgalt, mondta hogy igen, fertozes stb, de nem tudtam hol kaphattam el, talan uszodaba vagy nyilvanos wcn. Ekkor vizsgalat kozben megkerdezte, hogy lehet e terhesseg a dologban. Persze ravagtam hogy dehogyis, es az asszisztens is mondta, hogy doktor nő most irom a gyogyszert neki. Ezutan nem emlitette hogy tesztelnem kéne, nem mondott semmit, csak elmondta hogyan kezeljem a fertozest. Azota nem birom kiverni ezt a fejembol, de biztos vagyok benne hogy a gyogyyszert rendesen szedem. De akkor miert kerdezte ezt? Ha latott volna valamit csak javasolt volna egy tesztet, nem? Még 9-10 nap mire meg kell hogy jojjon, es felek hogy a huvelykup (klion d100) miatt csuszik vagy nem jon meg..

2015. jan. 11. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy szimpla kérdés volt. Ne gondold túl.
2015. jan. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert kötelező minden körülményt kizárnia... azért.
2015. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Remélem csak egy szimpla kérdés volt..
2015. jan. 11. 20:29
 4/12 anonim ***** válasza:
Az orvosok sose célozgatnak hanem megmondják ha van valami. Szóval valószínűleg csak belemagyarázod.
2015. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatásokat :) egyebkent a huvelykup miatt szerintetek kimaradhat/csuszhat a havi, igy hogy igazabol nem rendes havim van a gyogyszer miatt?
2015. jan. 11. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Az orvos nem a barinőd, hogy célozgasson! Ha van valami megmondja!
2015. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olyan szép részletesen leírtad mégis rosszul értelmezed. Ő kérdezte hogy lehet e terhesség a dologban? Szóval ő úgy értette hogy kihagytál e egy szemet vagy nem szedted e vagy ilyesmi. De mivel szedted nem lehet terhesség a dologban ezzel meg is van válaszolva az orvos kérdése. Ő nem úgy értette hogy terhes lehetsz hanem kérdezte hogy volt e valami.
2015. jan. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Lehetséges, köszönöm
2015. jan. 11. 21:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért kérdezte meg, hogy ha esetleg esélyes a terhesség, ne olyan szert írjon fel, amit terhesség alatt nem szabad alkalmazni?...
2015. jan. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem volt ultrahang,akkor nem láthatott semmit.
2015. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!