Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális az, ha fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha fogamzásgátlót szedek, és pecsételően vérezgetek, akkor is, ha már nem menstruálok? Mikortól leszek védett? (8 napja szedem)

Figyelt kérdés

Milligestet szedek, ez az első tabletta, amit kaptam, már 8-at bevettem, nemrég múlt el a mensim. (az első napjától szedtem a tabit). Mégis azt vettem észre, hogy pecsételő, gyenge vérzéseim vannak. Normális ez? Mikor fog elmúlni?

Mikortól leszek teljesen védett?


2008. aug. 21. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj nekem is így volt a mensturációs időszakomat beleszámítva 2 hétig,várd meg hogy teljesen elmúljon a vérzés és akkor már bőven védett leszel!Én is milligestet szedek!Légy türelmes,és elégedett leszel vele!nekem bevált!
2008. aug. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pont egy előző kérdezőnek is leírtam:)

Nekem a dokim azt javasolta, az első hónapban-azaz levélnél-védekezzünk másodlagosan is. Az első 3 levélnél előfordulhatnak vérzések. Utána viszont már nem normális, akkor szólni kell a dokinak, hogy mást írjon fel.

2008. aug. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Énis most kezdtem el szedni 1hete amikor te, bár én nem Milligestet szedek és még most is a mensim után 4napja is vannak ilyen vérzéseim...anyut megkérdtem de azt mondta h ez ilyenkor még természetes:)...
2008. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!