Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS! Bennem maradt a gumi,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Bennem maradt a gumi, miután párom kihúzta! Lehetek terhes? Többi lent

Figyelt kérdés

Miután a gumiba élvezett, rám feküdt és így voltunk 2-3 percig, majd mikor kihúzódott belőlem (már ernyedten), szólt, hogy hoppá, benn maradt a gumi. Azt mondta, hogy a vége még kinn volt, gond nélkül ki tudta húzni. De mikor fölkeltem, éreztem, hogy a combomon valami végig folyik, de nem tudtam eldönteni, hogy ez most melyikünktől is származik.

Szerintetek lehetek terhes emiatt? Mennyi az esélye, hogy került belém sperma? Nagyon gondolkozom az esemény utáni tablettán, hiszen 20 nap múlva kell majd csak megjöjjön.

Legyetek szívesek csak normális válaszokat írni, így is elég ideges vagyok már.

20l



2015. febr. 27. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2015. febr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a vege kint volt akkor nincs baj. Attol mert a combodra rakerult meg a huvelyedbe nem.
2015. febr. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha kilógott, akkor szerintem sincs baj. De egyebkent ajánlatos a fiúnak élvezés után egyből kihúzni, pont emiatt, hogy le ne csússzon.
2015. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan, szerintem nem kerult beled, de sose lehet tudni. Meg, ha 20 nap mulva kell megjojon, akkor meg annyira nem is veszelyes. De ha meg akarsz nyugodni, akkor tenyleg vegyel be egy esemeny utanit
2015. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még se kapcsolat szempontjából, se anyagilag nem álltok úgy, hogy egy esetlegesen becsúszott babát bevállaljatok, akkor holnap menj és írasd fel az esemény utánit, vedd be. Kicsit drága, és megterhelheti egy kicsit a szervezeted, de még mindig kevésbé tesz tönkre, mint egy nem kívánt terhesség.
2015. febr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De legközelebb jobban figyeljetek oda, mert az esemény utáni nem olyan, amit bármikor, bármennyiszer be lehet venni. Egyetlen alkalommal is szétcseszi a szervezeted.
2015. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Love Rosie c. filmet ajánlom figyelmedbe,a csaj így lett benne terhes :))))



Gratulálok a babához!

2015. febr. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


Kedves #7es, nincs mihez gratulálnod, megjött ma reggel ;)))

2015. márc. 19. 21:11
 9/9 anonim ***** válasza:
és ha kotont ovatosan ki hossztad akkor volt anyag a kotonba
2015. ápr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!