Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 éves lány vagyok. A barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. A barátom 24. Szeretnénk lefeküdni egymással, de én félek. Ő nem szereti a gumit, azt monta, hogy majd idöben kiveszi. Használjunk ószert nagy ne?

Figyelt kérdés
És ha mégsem veszi ki? Egy barátnőm azt mondta, hogy ha nem hagyom neki, akkor elhagy. Biztos nem leszek terhes így?
2008. aug. 24. 21:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne! Már azelőtt termelődik előváladék a fiúnál, mielőtt orgazmusa van. Tehát már szeretkezés közben is simán vándorolhat sperma az előváladékból, amitől terhes lehetsz.

Ha semmiképp nem akartok gumit használni, akkor írass föl a nőgyógyásszal fogamzásgátló tablettát.

De szerintem, ha emiatt elhagy, akkor had menjen!!

2008. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

kééérlek ne hidd azt h papolni akarok ("csak" 15 vagyok)

és nem is sablon duma de ha elhagy emiatt akkor nem is szeret. sokaknak évekig beválik ez a módszer volt egy bnőm aki így lett terhes és elhiheted az abortusz nagyn fájdalmas lesz... KÉRLEK ne kockáztass használj hüvelykúpot vagy spirált vagy tablettát.. VAGY GUMIT.. de nem éri meg csak a kedvéért ha szeret megérti

2008. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nézd az a helyzet,hogy mielőtt ő úgy érezné,hogy elmenne...folyik egy kevés ki és azt ő nem érzi.SZóval szerintem mindeféle fogamzásgátló vagy óvszer nélkül ne próbáljátok ki.Mert szerintem így megvan rá az esély,hogy teherbe essél.
2008. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én nagyon szretem öt. nem akarom, hogy elhaggyon.
2008. aug. 24. 21:40
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
De Lehetsz terhes mivel az előváladékban is lehet hímivarsejt..Ugy h Használjatok gumit De könyörgöm mit akar egy 24 éves egy 14 éves lánytól?? Meg ha nemhagyod neki elhagy ?? :PP háth akkor örülj neki..Jobb lenne ha veled egyidősekkel kezdenél sztem annak nincs sok értelme ,hogy lefekszel vele és elhagy...
2008. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen használjatok gumit. Vagy próbáld ki a hüvelykúpot. De semmilyen védekezés nélkül ne feküdj le vele. Ha szeret, akkor belemegy abba, hogy védekezzetek akár gumival is. Szereti vagy sem, ez van. Ha szexet akar, akkor gumit is akarjon.
2008. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
csak arra akar...hisz elhagyna ha nem feküdnél le vele, főleg gumi néélkül...kistesót akarsz szülni magadnak?
2008. aug. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy a korkülömbség.

Szerintem inkább ne feküldj le vele.Mert fiatal vagy és ha terhes maradtsz és mivel fiatal korú vagy meg is büntethetik.

Szerintem inkább felejtsd el!

2008. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen? tudok gratulálni a pedofil barátodhoz...
2008. aug. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatunk mi akár mit. Ha le akarsz vele feküdni, le is fogsz. De kettőtök közül legalább neked legyen eszed, mert nagyon könnyen teherbeeshetsz. Sőt, mi van ha van vlmi nemi betegsége, lehet hogy csak hordozza és rajtad fog kijönni. Benne van a pakliban. Legyél észnél.

A másik dolog, csak egy hajszál választja el a pedofiliától. Mit akar egy 24 éves egy 14 évestől?

2008. aug. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!