Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 éves lány vagyok. A barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok. A barátom 24. Szeretnénk lefeküdni egymással, de én félek. Ő nem szereti a gumit, azt monta, hogy majd idöben kiveszi. Használjunk ószert nagy ne?

Figyelt kérdés
És ha mégsem veszi ki? Egy barátnőm azt mondta, hogy ha nem hagyom neki, akkor elhagy. Biztos nem leszek terhes így?
2008. aug. 24. 21:34
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznál... ahogy látom, nem készültél még fel a szexre, későbbiekben ennek még utóhatása is lehet. Csak azért akarsz vele lefeküdni, hogy ne hagyjon el.. na, ennyit érsz a pasidnak. Ha jót akarsz, hagyd el, mielőtt ő töri össze a szived. Mit csinálsz 14 évesen egy kisgyerekkel a nyakadon? Vagy inkább a fájdalmas abortusz? Szerintem kérd ki a szüleid véleményét is, hátha ők jobban meg tudnak győzni...
2008. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

röviden, tömören a kérdéseidre válaszolva. bár már leírták előttem, de az ilyeneket sosem állhatom szó nélkül.


Használjunk ószert nagy ne? --> ha már vagy olyan butuska, hogy lefekszel a pedofil barátunkkal, akkor igen, használjatok. ahogy azt már előttem mondták, "ha a szexet akarja, akarja az óvszert is".


És ha mégsem veszi ki? --> ha kiveszi is lehetsz terhes, az előváladéktól. és én nem bízok benne, hogy ki tudja venni. ha egy 14 éves lánnyal kezd, nem lehet nagy tapasztalata. és ezzel nem téged szidlak. a nők naívak, én is az vagyok.


Egy barátnőm azt mondta, hogy ha nem hagyom neki, akkor elhagy. --> jobban járnál nélküle.


Biztos nem leszek terhes így? --> nem vagyok statisztikus, de ennyi szerencsétlen körülmény mellett csoda lenne, ha nem lennél terhes.

2008. aug. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Gratula a kedves "pedofil" barátodhoz

Nem akar tőled semmi csak le fekszel vele aztán csá!Ha nem lesz gyerek szerencsét van ha meg összejön a gyerek dolog akkor a barátodat komoly büntetés is várhatja kiskorú megrontásáért.(Főleg ha a szüleid megtudják tehetnek feljelentést és akár le is csukhatják)

De legalább neked lenne anyi eszed hogy inkább vársz még ezzel.Fiatal vagy inkább játsz a barbibabáiddal és ne ilyenekkel foglalkozz.Ha majd el jön az idő meg a megfelelő személy akkor nem fogod megbánni hogy dobtad ezt a pasit.

2008. aug. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
tuti elhagy szex után, úgyhogy inkább magadra gondolj és hagyjon el szüzen, semmint szex után - az baromi szar érzés! Teherbe esni pedig nagyon könnyű, nem beszélve a különböző nemi betegségektől, kezdve akár a gombától egészen a durvább betegségekig - emiatt mindenképpen használjatok gumit, ha mégis kipróbálod, hogy elhagy-e szex után (ha nem akarna elhagyni nem erőltetné ennyire a dolgot, tudna várni - én a pasimmal 3 év!!! együtt járás után feküdtem le - 14 évesen jöttünk össze és 17 évesen volt az első szex). ha ő 24 éves, akkor pedig tényleg felmerül a pedofilság gyanúja, simán lecsukhatják, ha kiderül. kérd meg, hogy ha igazán szeret várjon még rád, mert nem érzed magad elég felkészültnek a dologhoz, és bár nagyon szereted, ha igazán szeret meg kell, hogy ezt értse.
2008. aug. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit fűznék hozzá az előttem szólókhoz, hogy a hülye barátnőd is repülhet a pasival együtt...
2008. aug. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
vagy kamu, vagy fejbe kéne lőni a kiscsajt...
2008. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
66%
Hát kislánykáim ti nagyon okosak vagytok, de az eszetekbe nem jut, hogy ez a fickó bőven pedofil, ezenkívül simán megajándékozhatja hősnőnket egy kis AIDS-szel, vagy tripperrel-kankóval. Javaslom, hogy menj vissza barbizni, és ne a 24 éves faszikat lesd!
2008. aug. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
32%

miért nem lehet korodbélit választani?


Mekkora egy fasz hogy 24 évesen 14 évessel jár

Anyád mit szól hozzá?

mekkora egy lúzer hogy 24 évesen arra vár hogy végre hagyd magad.

Valszeg a gyerek szinvonala is ilyen tizen körül van

2008. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
látom ez az oldal azoknak igazán jó, akik csak szemétkedni tudnak. Láttam már én is olyan kérdést, ami felbaszta az agyamat, de nem kezdtem el bunkózni az illetővel. Ide általában azért fordulnak az emberek, hogy tanácsot kapjanak. Lehet, hogy butának tűnik az illető, meg együgyűnek, de baromi ocsmány dolog rögtön lehordani a sárga földig, meg lehülyézni. Biztos ti is jártatok már úgy, hogy valaki jól legorombított titeket, és nektek baromira nem esett jól. Szóval legközelebb így írjatok másnak. Amúgy csak kíváncsi voltam, hogy milyen válaszok jönnek egy ilyen kérdésre. Nem csalódtam bennetek. :)
2008. aug. 31. 13:47
 20/23 anonim válasza:
48%
ismét egy pedóóóó jippijájéjó!
2008. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!