Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló tablettát szeretnék szedni és ezért mennék dokihoz. Hogy zajlik az első nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

Még soha nem voltam, ezért szeretném ha leírnátok mit csinál első alkalommal.

Köszi a válaszokat előre is!


2008. aug. 26. 11:45
 1/4 anonim válasza:
Én egyszer voltam csak,szintén ilyen okból.Szerencsém volt,mert a doki csak megultrahangozott,kérdezte,h volt-e már nemi aktus és trombózis vagy ilyesmik a családban és ezután fel is írta a gyógyszert.
2008. aug. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Gondoltam segítek kicsit. Én 17 éves vagyok és pont a héten voltam nőgyógyásznál (ekőszőr) Tablettát feliratni. Szóval elmentem, mindenki azt mondta ne legyek félős az orvosnál, mert azt nem szeretik, szépen határozottan mondtam mit akarok, megvizsgált (egyáltalán nem fájt amin csodálkoztam, mert azt mondják kellemetlen) Tudod az a szokásos nőgyógyászati vizsgálat, és néhány kérdés szűz vagyok e még stb. SZóval szerintem nem olyan borzasztó, ki lehet bírni nem kell izgulni. Elküldött vérvételre, ugye az is kell a feliráshoz (legalábbis jobb orvosoknál) Vérvétel hát nem volt a legjobb érzés, de nem fáj annyira. Egyébként mivel először voltam rákszűrést is csinált ehhez is kellett a vérvétel.


Szóval ezzel a kis történettel azt akarom mondani, hogy nem nagyon kell parázni Tőle. Sokan magándokikat írnak, meg hogy menj anyukáddal:S annyira nem értek azzal egyet hogy magándokik, meg anyuka... Egyik ismerősöm magándokihoz ment, kifizetett vagy 8-10 ezret, és még jól meg is bántotta az orvost azzal: "Hogyha nemi életet tudsz élni, akkor egy vizsgálatra is eltudsz egyedül jönni" (üvöltve) Sírva jött ki... szóval a lényeg bátran, mondd mitakarsz, és kész , egyébként minden beteg, minden orvos más, szóval lehetnek rossz tapasztalatok is :)

SOk sikert, és csak pozitívan!!

2008. aug. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ Mindkettőtöknek! :)
2008. aug. 27. 09:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak nyugottan menj, amennyire tudsz, mert annál kellemetlenebb minél jobban parázol, streszelsz; állítólag.
2009. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!