Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszúrtam a gumit. Mekkora az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszúrtam a gumit. Mekkora az esélye hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Szóval az úgy volt, hogy összevesztem a nőmmel, aztán egy buliban összejöttünk egy szexre. Azt mondta hogy ő gumi nélkül nem csinálja, úgyhogy kimentem szereztem gumit, kiszúrtam aztán megtörtént a dolog.. Mekkora az esélye, hogy teherbe esik? (amúgy nyugodtan oltogassatok, nem izgat, csak meg van rá az okom, hogy kiakarok baszni vele.)
2010. febr. 17. 15:36
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja és még valami...Igazuk van azoknak,akik azt írták egy másik élettel is kiszúrtál.A saját gyerekedével.Te egy utolsó trágyarágó tróger patkány vagy.És nem lehet véletlen,hogy a lány csinált amit csinált veled.
2010. febr. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Élőszőr is f*aszkalap vagy. Másodszor is te okostojás nem a nővel szúrsz ki hanem a gyerekeddel és csak hogy tudd a bíróság elrendeli a DNS tesztet rádb*sszák a perköltséget meg még a gyerek tartást is. Ilyen embernek mint te remélem hogy soha nem lesz gyereke . Akármit is csinált a csajod ezt a nagy g*ciséget nem lehet überelni. mona
2010. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem igaz az egész kérdés X'"D háháháháá :DXD
2010. febr. 17. 20:46
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Nincs jobb dolgod mint ilyen sz**t kitalálni? Xd Tudlak sajnálni,tiszta szánalom vagy...
2010. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
75%
büdös cigány...
2010. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
61%
Az a baj, hogy egy majd szellemileg is érett önmagaddal, illetve a gyerekkel szúrtál ki, ha lesz, mert neki meg nem lesz apja.
2010. febr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
61%
f*szt nem te ekkora paraszt vagy csak leoltottak mint állat és lehet hogy 1-2 infó eljutott az agyadig.
2010. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
valós xD lány vagyok s*ggfejek :D:D nyugodtan oltsatok ;) nem zavar xD
2010. febr. 18. 12:29
 29/30 anonim ***** válasza:
XD:D Értelmileg labilis egyéniség vagy:D
2010. febr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
lehet, de nem igen zavar :D
2010. febr. 18. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!