Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszúrtam a gumit. Mekkora az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszúrtam a gumit. Mekkora az esélye hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés
Szóval az úgy volt, hogy összevesztem a nőmmel, aztán egy buliban összejöttünk egy szexre. Azt mondta hogy ő gumi nélkül nem csinálja, úgyhogy kimentem szereztem gumit, kiszúrtam aztán megtörtént a dolog.. Mekkora az esélye, hogy teherbe esik? (amúgy nyugodtan oltogassatok, nem izgat, csak meg van rá az okom, hogy kiakarok baszni vele.)
2010. febr. 17. 15:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
48%
95%,hogy terhes lesz.
2010. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
86%
ha szült már gyereket, ezt a 3.-at is megfogja szülni, és bíróságra is fog menni, h behajtsa rajtad a gyerektartást, hiszen azt belehet bizonyítani h te vagy az apja. dns-teszt. innen pedig nincs visszaút, fizetned kell. magaddal is kib@sztál kcisit....
2010. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
83%
Te nagyon hülye vagy-.- Valószínüleg megszüli a gyereket ha terhes lett, és te meg fizetheted a gyerektartást. Saját magaddal b@sztál ki
2010. febr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
91%

"Az ilyet addig rúgnám amíg a haláláért nem könyörög"


Én is csatlakozom. Te büdös, aljas görény, ha már ilyen undorító vagy, hogy bosszú akarsz állni, és nem szemtől szembe elküldeni a búsba, akkor legalább egy másik embert ne vonnál bele- itt egy gyerek életével szórakozol, baxdmeg. De szerencsére magaddal is kitosztál, mivelhogy fizetned kell, mint a kisangyal. Te idióta.

Remélem, a nő meg levágja a farkad, kö csög.

2010. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
85%
tudod mit érdemelnél te kis gyökér? azt hogy teherbe essen megtartsa és a bíróságra menjen ahol törvényileg köteleznek dns tesztre és 18 éven át minden hónapban fizess neki vagy 30 rongyot gyerektartásra.
2010. febr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
71%
Te nagyon debil vagy.
2010. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%
le merem fogadni hogy kisebbségi....
2010. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

Tájékoztass már az IQ-dról, kérlek :D

Ha még mondjuk nem lenne neki 2 gyereke, és abortsuzra menne, az lenne mondjuk kicseszés. De így, ha terhes lesz, kb tuti, hogy megszüli, azt meg hogy fizetsz-e nem te döntöd el, hanem a bíróság hülyegyerek:D Szóval szerintem imádkozz h ne legyen terhes v legalább vetesse el, mert erre a bevételed jelentős része rámehet.

Ha meg megszüli, akkor tudd, hogy egy mésik ember életével játszol: az a gyerek felnő, és EMBER lesz belőle, aki majd élhet ezzel a tudattal, gratulálok. Headshot.

2010. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Írd már meg, hogy hogy történt az eset!:D..komolyan mondom, már érdekel:)
2010. febr. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Eredj már,nem volt kötelező tűrni 5évig te marha:D

Így a stílusodból ítélve jól tette,hogy elb'szta azt az 5évedet.Lehet nem véletlen.

Te fogsz így szívni a legnagyobbat.

Amúgy tényleg attól függ,a ciklusa melyik részénél volt.

2010. febr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!