Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek? Vagy csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes lehetek? Vagy csak az esemény utánitól?

Figyelt kérdés
Sajnos pont középtájt szakadt ki az óvszer de 20 órán belül bevettem az esemény utánit. Pár napra rá vérezni kezdtem, görcsöltem 5 napig tartott először azt hittem a rendes menstruációm de 12 nap múlva kellett volna hogy megjöjjön es valamivel kevesebb volt a szokotnál. A rendes idő szerint 4 nap múlva kell, hogy megjöjjön az egyik mellem nagyon fáj és van benn egy nagy csomó ami a tejmirigy lehet, tudom hogy menstruáció előtt is fájhat de nekem nem szokott.. Lehet mégis terhes lettem?:/ vagy a tablettától lehet mellfájdalom?
2015. márc. 29. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
puncidba élveztek?
2015. márc. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha elolvastad az eseményutáni betegtájékoztatóját, abban benne van, hogy az első menstruáció a gyógyszer hatása miatt van, plusz érdekes módom a mellékhatásokról is találsz tájékoztatást!


Könyörgöm, elolvastad egyáltalán a kis papírt, amit mellékeltek hozzá, vagy csak beszedted a gyógyszert?


Ha elolvastad volna, nem tetted volna fel ezt a kérdést!

2015. márc. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen elolvastam, de mellfájdalomról nem írtak.
2015. márc. 29. 11:50
 4/4 anonim válasza:

Nyugi az esemény utánitól konkrét terhességi tüneteid is lehetnek, legalábbis nálam pár előjött, hányinger, émelygés, mellfájás, ja és még aznap megjött, plussz utána két héttel is, akkor lett volna az ideje.

De ha a tünetek nem múlnak el pár héten belül, akkor jobb ha elmész dokihoz.

2015. márc. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!