Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok? Normális válaszokat szeretnék

Figyelt kérdés
Egy héttel ezelőtt együtt voltam a barátommal, de kiszakadt a gumi. Rögtön nőgyógyászhoz mentünk, Escapelle esemény utánit kaptam. (ez 23.-án volt, 26.-án kellett volna megjönnie). Kb. egy órán belül bevettem a gyógyszert, nem volt semmi probléma a következő napokban. Szombat reggel megjött. Írták a leírásban,hogy késhet. Normális válaszokat szeretnék, köszönöm!

2015. márc. 31. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz velemenyem szerint.
2015. márc. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy.
2015. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2015. márc. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kizárt! Szerintem csak cikluszavar,a tabletta hatása.
2015. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha annyit vettél be, amennyit felírt az orvos és megfelelően, akkor - a magyar statisztika szempontjából sajnos - nem lehetsz terhes.
2015. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

'Szombat reggel megjött. '


Mi a kerdes??? Ha menstrualsz, akkor nem lehetsz terhes.

2015. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
#6 Rosszul tudod, terhesség alatt is előfordulhat a menstruáció.
2015. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az Escapelle tablettának az a funkciója, hogy hormonális úton leválasztja a méh belsejéről a belső nyálkahártyát, amibe egyébként a megtermékenyített pete beleágyazódna. Nincs lehetőség hova megtapadni. Szóval nem.
2015. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ki van csukva.
2015. ápr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!