Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzasgatlo tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzasgatlo tabletta miatt nem kivanom a szexet?

Figyelt kérdés
SZules utan a nogyogyaszommal fogamzasgatlo tabletat irattam fel,de azota eleg nehezen nedvesedek es nincs is nagyon kedvem hozza.Multheten volt a menszeszem,ugy dontottem abbahagyom mas modot valasztok a vedekezesre,foleg ugy ,hogy parom kint dolgozik kulfoldon es legkozelebb karacsonykor jon haza.Par napja hagytam abba es ma megint megjott a menszeszem.Ez normalis?

2015. ápr. 12. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Okozhat nemi vágy csökkenést a fog. gátló, illetve már maga a terhesség is megváltoztatja a nők hormonháztartását, így ha még valaki fog. gátlóval is ráfejel, akkor igen, az okozhat ilyet.

És nem a menzeszed jött meg újra, hisz szedtél fog. gátlót, vagyis nem menstruációd volt, hanem megvonásos vérzésed, amit a gyógyszer szünetre történő abbahagyása vált ki. És mivel te abbahagytad, tehát nem menstruálsz, hanem megvonásos vérzésed jelentkezett, mivel a szervezeted érzékelte, hogy nincs gyógyszer, olyan, mintha szüntet tartanál.

És valóban, ha úgy érzed, hogy azóta vannak gondok, hogy gyógyszer kezdtél el szedni, akkor inkább ne bolygasd a hormonokat, védekezzetek óvszerrel, főleg így, hogy még ritkán is találkoztok.

Én fog. gátlót szedtem a terhességem előtt, elég hosszú ideig, soha nem volt vele gondom, aztán pár hónappal szülés után újra azt szerettem volna, viszont sajnos volt tőle minden bajom, valószínűleg a terhesség-szülés miatt hormonváltozások miatt nem jól reagált a szervezetem a gyógyszerre, így abba is hagytam, a problémák elmúltak, óvszerrel védekezünk és teljesen rendben van a nemi életünk.:)

Bár nekem nem volt nemi vágy csökkenésem, én állandó hüvelyi szárazsággal küszködtem, fájt az együttlét a behatolásnál és állandóan fertőzésem vagy irritációm jött elő. Amióta nem szedem a gyógyszert, azóta ilyen gondom nincs.

Pedig ugye terhesség előtt, mint említettem, évekig szedtem és soha nem volt problémám vele.

2015. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Okozhatja, orvossal beszélj.
2015. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!