Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 21 tabletta helyett veletlenul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 tabletta helyett veletlenul 22 szemet vettem be. Hogyan kezdjem az uj levelet? Mikortol szamoljam a 7 napos szunetet?

Figyelt kérdés
Nagyon bena voltam,teljesen osszevagyok zavarodva..22 szem tabit szedtem be.Penteken szoktam bevenni az utolso szemet,es szombaton szoktam az elsot elkezdeni.Igy akkor vasarnap kezdjem el mostantol ujraszedni?
2015. ápr. 21. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedd pont úgy mint eddig,szombaton.
2015. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosan. De szerintem a betegtájékoztatóba is le van ez írva, nézd meg szerintem. Meg szoktak ilyet csinálni, valami fontosabb esemény miatt 1-2 nappal kitolják. Nyilván nem a legjobb módszer, meg nem akarok erre buzdítani senkit, de no para.
2015. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszt:) megneztem a tajekoztatoba,igaz ir olyat ha egyel tobb tabi becsuszik,de arrol nem talaltam semmit hogy akkor melyik naptol szamitsam a 7 napos szunetet:/
2015. ápr. 21. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!