Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez normális? 72 órás tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? 72 órás tablettát vettem be 1 hete és hamarabb jött meg 1 héttel (bár így is iszonyatosan hosszú a ciklusom és hiába van meg 8éve, még mindig rendszertelen), sokkal gyengébb volt, mint szokott és rövidebb 3nappla.

Figyelt kérdés
Mikor áll vissza a normális ciklusom ?
2010. febr. 24. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
ha sosem volt normális akkor milyen rendszerbe álljon vissza? javasolnék egy orvost mert semmiképpen sem normális hogy 8 év alatt nem állt be.
2010. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
olvasd már el azt a rohadt betegtájékoztatót!!!!!
2010. febr. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha már 8 éve nem áll be rendesen akkor én a helyedbe elmennék nőgyógyász és ő irna fel neked fogalmzásgátlót. nekem is azért irták fel és az tökéletesen beállította. amúgy a 72 órás tabi gyakran kever be...meg én mikor bevettem egyzser akkor utána 3 napra elkezdtem vérezni aztán abbamaradt. ez a gyógyszer nagyon erős azért kezdtél el a "megszokottól" hamarabb menstruálni
2010. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt bazinagy adag hormon van benne, lehet, hogy kicsit bekavart. Viszont remélem, tudod, hogy a 72 órás nem 100%-os. Nem árt azért egy tesztet is csinálni.
2010. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam már nőgyógyásznál, azt mondta, hogy ez normális, várjak,majd beáll.A fogamzástgátlót nem javasolta, mert a családom mindegyik női tagjának baja volt vele.
2010. febr. 27. 11:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha már így véreztem, akkor nem lehetek terhes, igaz?
2010. febr. 27. 11:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a 72órás eseményutáni bevétele után 1héttel előbb jött meg,nem értettem miért,de különösen nem is foglalkoztam vele.Ez 3éve volt,nem lettem terhes és a ciklusom is helyre állt a következő menstruációkor.
2010. febr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hmm én másfél éve vettem be 72 órásat és nekem is előbb jött meg 1-2 héttel. Nyugodj meg nincs semmi baj! :)

De én a helyedben felkeresnék egy nőgyógyászt, mert az nem normális h 8 éve megvan és még mindig rendszertelen. Nekem is az volt. A 4. évre állt be rendesen.

2010. febr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom, semmi komoly nincs. Egyszerűen csak 72 órás tabletta olyan mennyiségű hormonbombát tartalmaz, hogy bezavarja a szervezeted.
2010. febr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!