Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a megszakításos védekezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a megszakításos védekezés nem biztonságos, miért tartják mégis "védekezésnek"? Én nem használom ezt, mert félek tőle, de érdekelnek a vélemények! Petra 16

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 14:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.:)
2010. febr. 24. 16:13
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Azért mert hivatalosan ez is egy védekezés. Az már mindenki saját döntése, hogy ki mit tart annak, az én tanulmányaimban védekezésként szerepelt, én ezzel nem vitatkozom, felesleges is lenne, mert attól még egy fajta védekezés marad. Sokaknak ajánlott is ez, pl összeszokott párok, akiknél nem lenne gond a baba. Sokkal jobban megéri nekik a megszakítás, mint költeni az óvszerre és a hormonokra. Fiataloknak én nem ajánlom, nem csak a nem kívánt terhesség miatt, hanem azért sem, mert a nemi betegségek ellen nem véd.
2010. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
9%
Ha lepontoztok is elmondom: megszakítással egyáltalán nem nagy a teherbeesés lehetősége. Nagyon izom spermáknak kell lenniük az előváladékban, hogy egyáltalán eljuthassanak a petevezetékbe, és ott annyi hormont tudjanak termelni, hogy a petesejt fala fellazuljon.
2010. márc. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
42%
mert tobb mint semmi.
2010. márc. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
16:33-as. Nagy tévedésben vagy , mert én így lettem terhes. Ha nem tudsz valamit konkrétan akkor ne válaszolgass és ne nyugtatgass senkit sem. Csak az csinálja így akinek nem baj ha besikerül a baba.Már felnőtt vagyok, komoly kapcsolatban.
2010. márc. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
66%
Nos én erre több orvosnál is rákérdeztem, bár személy szerint a világért nem kockáztatnék, akármennyire is biztos vagyok benne hogy megtartanám a kisbabát. Azt válaszolták hogy mindenkit óva intenek tőle, de nem az előváladékban található spermiumok mennyisége miatt, hanem azért mert szinte képtelenség a férfinak/fiúnak megtalálnia a megfelelő pillanatot. A 16:33-nak annyiban igaza van hogy valóban meg kell gyengítenie a hímivarsejteknek a petesejt külső részét. Ehhez nagyobb mennyiség kell. Viszont bármi megtörténhet,másodperceken, tizedmásodperceken múlhat. Nem ártana józan ésszel gondolkodni ha már többen fiatalon ugranak a dologba. Nehezen hiszem el hogy ennyi esze legyen némelyeknek.
2010. márc. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
A Pearl indexe 12 és 42 között mozog, vagyis a csak így védekező nők 12-42%a lesz mégis terhes. Az óvszer indexe 4 és 15 közötti. Attól, hogy így is teherbe lehet esni, attól még ez is egy fogamzásgátló módszer.
2010. márc. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!