Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhesség vagy nemi betegség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesség vagy nemi betegség lehet?

Figyelt kérdés

Azzal a kérdéssel fordulok hozzátok, hogy 05.12-én este 7-8 között sikerült belekeverednem egy egy éjszakás kalandba. A gond az, hogy még tapasztalan voltam és szűz, annak ellenére, hogy 21 éves vagyok. Az előjátéknál volt előváladéka és félek, hogy az a kezére majd belém került. A gumit később a behatolásnál használtuk, de tudom ez sem ad 100%-os védelmet. Elég sokáig csináltuk, fájt is néha amikor teljesen belémhatolt.

Kis vérzés volt a szüzesség elvesztésekor, a vérzés (4-5 csepp) még tartott másnap délelőttig. Elmentem ezen a napon a sürgősségi nőgyógyászati ambulanciára. Itt felírt az orvos egy Escapelle nevű tablettát, amit be is vettem délelőtt 11 órakor ( az együttlét után kb 16-17 órára).

Este felé átváltott sárga kellemetlen, eléggé büdös szagú folyássá a vérzés.

Félek, hogy elkaphattam tőle esetleg valamit, mert én már a sokadik lány voltam számára.

Tünetként észleltem még enyhe puffadást, alhasi nyomásérzést és gyomorkorgás szerű érzést is alul, teljes étvágytalanságot.

A mai napra kissé belázasodtam ( 37,5°C, normál esetben 36,5 szokott lenni), elkezdett a szám is száradni és magas pulzusom is lett (90-120, ez olyan 70 körüli szokott lenni), a mellem is érzékenyebb lett.

Olvastam, hogy ezek a terhesség korai tünetei is lehetnek.

Tudom az esemény utáni tabletta is nagy hormonális változásokat okoz, ráadásul a szüzességemet is most vesztettem el.

Lehet belőle terhesség vagy nemi betegség, esetleg mindkettő?


Nagyon megbántam amit tettem, nem is értem, hogy fordulhatott elő.

Próbáltam a lehető legpontosabban leírni a történteket, így hátha többet tudtok mondani.


Egy hasonló kérdést kiírtam korábban, lehet valakinek ismerős lesz.


Minden egyes segítő választ várnék!

Eléggé kétségbe vagyok esve..



2015. máj. 14. 17:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg legyengült az immunrendszered, ezért benyeltél egy légúti vírusos fertőzést, azért van hőemelkedésed és fáj a torkod, a sárga folyás pedig mindenképpen hüvelyi fertőzésre utal és nem feltétlenül gombára, inkább baktériumra!

Szóval menj nőgyógyászhoz, ha csak nem akarsz egy komolyabb gyulladást!

És lehetsz terhes, de annak még ennyi idő után semmilyen tünete nincs!

2015. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eléggé beteg lettem, voltam dokinál, aki írt fel antibiotikumot.
2015. máj. 16. 20:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!