Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért ellenzik sokan a gumit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ellenzik sokan a gumit?

Figyelt kérdés
Sok kérdésnél olvasom fogamzásgátlás témában,hogy ajánlják a gyógyszert,de a gumit nem,sokan leírják,hogy folyik a muff a gombától és csodálkozik,hogy miért,vagy teszik fel gyökér kérdéseket,hogy terhes-e? Miért nincs annyi és,hogy felhúzzanak a redvás faszukra egy gumit? Jó nekik dokihoz járni vagy gyerektartást fizetni? Buli egy lánynak a kaparás? Mi az oka,hogy nem védekeznek...az alacsony IQ-n kívül?

2015. ápr. 17. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Sokkal élvezetesebb gumi nelkul...
2015. ápr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Vagy szuz vagy meg, vagy csak gumival dugtal eddig, vagy sohasem huztal gumit:D
2015. ápr. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Próbáltál már gázálarcban ibolyát szagolni?
2015. ápr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Mert marhák és egy kis intenzívebb érzés fontosabb nekik, mert nem gondolkodnak előre.

Sokakat még a gomba, vagy durvább sem elég tanuló pénz.


Azt sem értem miért sztárolják annyira tablettát. Jó, akit nem érdekel a nője, azt értem. De a többi...

A volt csajom 3 vagy 4 különbözőt kipróbált, mire lebeszéltem róla. Az egyiktől sokat hízott, a másiktól szőrösödött, a harmadiktól meg a feje fájt. Mindig volt vele valami gyíkja.


De ki kell hogy ábrándítsalak, erre a kérdésre nem fogsz kielégítő választ kapni, mert akik így csinálják, azok idióták.

2015. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 To7ka ***** válasza:
94%

Az egyéb fogamzásgátlási módszerek is ugyanúgy védekezések. Nem azon múlik, hogy jó-e a dokihoz járás, hanem ha aktív nemi életet élsz, egész egyszerűen járj dokihoz évente. Egy nőnél millió egy dolog változik történik zajlik le és a rendszeres kivizsgálás nagyon fontos! Bármi probléma lenne (még nem is feltétlen a szexuális életével összefüggésben), ha időben észreveszik az életet menthet.

Úgyhogy a Te felfogásod legalább annyira nem normális, hogy majd gumit húz valaki (valóban ég és föld a kettő érzésre mind a két félnek) és ezzel minden elintézve, mert nagyon fontos tud lenni a rendszeres orvosi vizsgálat:) Amire ugye erős motiváció ha gyógyszer miatt muszáj, de gumi mellett eszébe se jut.. (Ahogy neked se)

2015. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ti milyen óvszert használtok. Barátom azt mondta nem egy nagy cucc hogy most rajta van legalább tovább bírja és nem kell hormonokkal mérgeznem magam. Neki nem megterhelő, nem csinál belőle ügyet. Én ebben bízom egyedül, mert normális óvszerhasználat mellett nem esel teherbe, viszont legalább 3 ismerősöm volt aki gyógyszer mellett bekapta a legyet :D
2015. ápr. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Nem csak a gumi védekezés, szóval a gyógyszerrel védekezik és a nem védekezik nem egy kategória.

A gyógyszer tartós kapcsolat esetén ajánlják. Még senkitől nem hallottam/olvastam, hogy egyéjszakás kaland esetén jó megoldás.


Én is gyógyszert szedek és nincs semmilyen negatív hatása. Élvezetesebb nélküle, hosszútávon olcsóbb és nincs olyan, hogy elfogyott a gumi. Akkor nem biztonságos, ha valaki nem megfelelően szedi, nem olvassa el a betegtájékoztatót, elfelejti bevenni, szedés alatt hány, hasmenése van és nem a tájékoztatóban leírtak szerint cselekszik.

2015. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Párom mindig azt mondja, hogy gumiban szeretkezni olyan mint kesztyűben nyuszit simogatni
2015. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
...Vagy zokniban lábat mosni. :D
2015. ápr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
82%

Gondolj bele. Van egy tartós kapcsolatod, és mondjuk időtök engedi, akkor többször vagytok együtt akár egy nap leforgása alatt is. Ilyen sok pénzed van gumira ? Olcsóbb megvenni 7-8000 forintért 3 hónapra a gyógyszert, mint a gumira költeni. A gyógyszer akkor is véd, ha mondjuk nem veszed ki időben, vagy a gumi kiszakad... de ha csak gumival védekezel ?:) gondolkozz..egyéjszakás' kalandokhoz nyilván nem ajánlott a gyógyszer.

Egyébként a párommal mi is próbáltuk gumival, de szinte semmit nem érzett egyikünk sem.. izlések és pofonok..:)

2015. ápr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!