Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a barátnőtök ragaszkodna az óvszerhez?

Figyelt kérdés
Kijelentette, hogy ő nem fog fogamzásgátlót szedni, mert felborítja a hormonháztartását... Én ezt értem, de én nem szívesen kockáztatnék a védekezés nélküli megszakításos módszerrel, és gumit sem szeretnék évekig használni!

2015. máj. 16. 10:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
42%
Én is így voltam vele amíg ki nem szakad egyszer az óvszer és rohanhattunk esemény utáni tablettáért, abba meg mégtöbb hormon van. Mostmár fogamzásgátlót szedek
2015. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Igen, ugyan ezt történt exbarátnőmmel is! Egyszer kiszakadt a gumi, onnantól szedte a tabit. De akkor is a frász jött rám, nehogy terhes maradjon. Most játsszuk el ugyan ezt mostani párommal is ?
2015. máj. 16. 10:39
 3/29 anonim válasza:
81%
Azt, hogy nem akar kankót trippert A-tól Z-ig... sem terherbe esni amíg nem akarja, illetve, hogy teljesen normális gondolkozasa van. Akkor mit csinálnál ha nem jönne be a módszered? Te ezen elgondolkoztál már? Talán fog változni a véleménye a fogamzásgátlóról, de ugy tűnik ennek még időt kellene hagyni... ma már nagyon alacsony hormontartalmúak ezek a tabik, de akkor is van aki ettől viszolyog.
2015. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
53%
Mi is használtunk óvszert, habár én pattanásra és szabálytalan menstruációra szedtem fogamzásgátlót. Utána leraktam, mert kezdett rendbejönni az állapotom. Utana a gumit is leraktuk és átlálltam tablettára.
2015. máj. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 PearlDiver ***** válasza:
84%
Mindkettőnknek teljesen természetes hogy óvszert használunk. A világért sem kényszerítenénk egymást olyasmire, amit valamelyikünk nem akar!
2015. máj. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

És az eszetekbe jutott már, hogy már nem csak gumi, és tabletta létezik?


Azt egy férfinak meg kell értenie, hogy ha a nő nem akarja hormonokkal tönkretenni a szervezetét. Ezt mindig a nőnek kell eldöntenie, mit vállal be, és mit nem. Én is szedtem annak idején, semmi problémát nem okozott akkor. Csak évekkel később derült ki, hogy de igen, mégis...


Ráadásul a mai tabletták már nagyon alacsony hormontartalmúak, egy hasmenés is bekavarhat, és ha előző 2-3 nap volt szex, akkor már gáz van... és visszamenőleg nem tudsz kiegészítő védekezést alkalmazni.


Ami szóba jöhet, és biztonságos is:


- Hüvelygyűrű. Ugyan van hormontartalma, de a hüvelyben szívódik fel, így kevésbé borítja fel a hormonrendszert, és bár az antibiotikumszedés ugyanúgy befolyásolja, de hányás-hasmenés nem.

- Méhen belüli eszközöknél már létezik hormonmentes is, és olyan is, ami olyan kicsi, hogy azoknál is alkalmazható, akik még nem szültek.

- Pesszárium. Mechanikus védelmet nyújt, a méhnyakra kell biggyeszteni, spermiciddel kiegészítve ugyanolyan védelmet nyújt, mint a fogamzásgátlók. Bár tudtommal mostanság Magyarországon nem kapható, de ami ugyanezt a célt szolgálja, az a Lea ( [link]

2015. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Valamiért hozzáadta a linkhez a zárójelet, és a mondatvégi pontot is... :/


Tehát:


[link]

2015. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
nyitott már rád valaki pisilés közben? az is "ciki" helyzet mindkettőtöknek, de nem kell róla utána beszélni, mivel az is kb ugyanolyan természetes dolog. mindenki pisil és mindenki masztizik. egyrészt apád is biztosan maszturbált ennyi idősen, és mindenki tudja, hogy a tinik ezt rendszeresen csinálják. szóval mivel mindketten teljesen tisztában vagytok azzal, hogy mi is történt, nem is kell róla beszélni, mert minek. tiszta sor.
2015. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

ja bocs nem ide, 2 ablak volt megnyitva máskor nem válaszolok másnaposan.

ha már itt vagyok:

van más is a tablettán és az óvszeren kívül, de a hormonháztartás komoly dolog, vedd is komolyan, ha a barátnőd emiatt aggódik.

2015. máj. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Van már férfi fogamzásgátló is, azt is megnézhetitek.
2015. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!