Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kihúzásos módszer a kisfarkú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kihúzásos módszer a kisfarkú férfiak esetében hatékonyabb?

Figyelt kérdés

Szóval van abban valami, hogy a kisebb farok nem hatol be annyira mélyen, ha jól csinálja a kihúzást és nem is spriccel erősen, akkor kisebb a valószínűsége a megtermékenyítésnek mintha egy nagy farokról beszélünk.


Tehát kis farok = kevesebb fogamzásgátló/óvszer, tabletta/ = több pénz + jobb szex


Vélemények?


2015. máj. 28. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát ez irgalmatlan nagy hülyeség :)
2015. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nehogy azt írjátok, hogy nem véd betegségek ellen, mert a tabletta sem.

itt pusztán fogamzásgátlásról beszélünk.

2015. máj. 28. 12:59
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Szerintem a te véleményed irgalmatlan nagy hülyeség :-)

2015. máj. 28. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj. Ha ez igaz, akkor hozzám jön majd a gólya! :D


A méretnek ehhez nem sok köze van, max annyiból hogy ha van az előváladékban sperma, akkor az a nagynál azonnal a méhszájnál köt ki, még a kisebbnél kell pár cm-t haladnia :D

2015. máj. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre már én is gondoltam, hisz nem tudja olyan mélyre bedugni, sőt annyira nem is lehet érezni, hogy bennt van, vagy sem.


De mérettől függetlenül kell a védekezés, mert akárhogyis hüvelybe bekerül a sperma,és fel tudnak kúszni :D azért van a spermiumoknak feje és farka(biztos láttál már képet,amit mikroszkóppal csináltak)

2015. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha időben kihúzod, akkor mindegy, hogy mekkora.
2015. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tetszett ez az érvelés, lehet benne valami! :D

azért én szívesen megnézném milyen az amikor felfelé tud kúszni a spermium... az előbb csaptam ki az asztalra egy adagot, de meg se mozdult... forduljak orvoshoz?

36f

2015. máj. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!