Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fogamzásgátlás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wiky93 kérdése:

Lindynette fogamzásgátlás szülés után, kinek meddig volt közti vérzés? Mikor múlik el? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

5hónapja szültem, márciusban jött meg először (pont akkor lett volna időpontom a 6hetes kontrollra, de a vérzés miatt eltolódott 2hét múlvára, akkor írattam fogamzásgátlót(előtte nem szedtem soha)) Áprilisban nem jött meg, májusban igen így el is kezdtem szedni a fog.gátlót 6-7napig volt menzeszem utána sajnos volt elég sok napig közti vérzésem 1-2 napja múlt el, de viszont ma pedig megint elkezdtem vérezni (azthittem megjött, de szerintem ez is csak a közti vérzés, élénkpiros a vér) ma tartok a 3-ik gyógyszermentes napon..

Volt valaki hasonló/ilyen cipőben?

Most megint közti vérzésem lehet? Ez normális? (Olvastam, hogy jelentkezhet az első 1-2-3 hónapban közti vérzés, de, hogy így?) Mit csináljak? Várjam meg míg letelik a 7gyógyszermentes nap aztán szedjem a következő adagot? Vagy mit csináljak? :(


2015. máj. 29. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy egyáltalán a közti vérzés fogalmával?

Nem úgy tűnik!


Közti vérzésed van, ha akkor vérzel (többnyire csak pecsételés formájában), amikor nem kell. A szünetben viszont KELL! Arra van!


Megvonásos vérzés. Így is hívják. Megvonod a hormont, hát vérzel.


Talán hallomások helyett a betegtájékoztatót illene tanulmányoznod!

2015. máj. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocs de a negít kommentek nem érdekelnek! Nyilván azért írok ide, mert nem tudom ez a helyzet mitől lehet! Kíváncsi vagyok, hogy volt e valaki így és mit tett! De köszönöm szépen! Egyébként is írtam màr, hogy még sosem szedtem gyógyszert!
2015. máj. 29. 21:01
 3/5 A kérdező kommentje:
negatív*
2015. máj. 29. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, és más gyógyszernél se olvasod el a tájékoztatót, mielőtt bekapkodnád? Azt ne mondd, hogy még a gyerek gyógyszerénél is kihagyod ezt az alapvető lépést!


Le van írva benne, hogy mikor normális, meddig normális, és hogy mikor KELL vérezned.

2015. máj. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jézusom.... Képzeld nem vagyok egy hülye..mint egyesek! Mindig elolvasom, de ebben a betegtájékoztatón semmi konkrétum volt, bocs, hogy kérdeztem! De igazándiból bunkóktól nem kértem választ! Tartsd meg magadnak a negatív kommentjeid, vannak normàlis emberek is..
2015. máj. 29. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!