Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szűz vagyok, mivel védekezzek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz vagyok, mivel védekezzek komoly kapcsolatban ha fogamzásgátló kilőve PCOS miatt?

Figyelt kérdés

fogamzásgátlót nem szedhetek egyéb hormon és anyagcsereproblémák (PCOS) miatt...


óvszert személytelennek tartom és komoly kapcsolatban nem is igazán akarnám az óvszert érezni... van olyan ami jó minőségű és nem annyira vastag?


nem tudom a pharmatex mennyire megbízható?


2015. jún. 17. 18:03
 1/10 Jázi :) ***** válasza:

Nem is próbáltad még de már leírod az óvszert?

A pharmatex nem túl biztonságos.

Nőgyógyásszal kellene megbeszélned mi lenne számodra a legmegfelelőbb.

2015. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem a pharmatex nagyon csípett, rettenetesen fájt. Ráadásul nem túl szép látvány, ahogy távozik.
2015. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Pharmatex 30%-os, nem túl megbízható.

Pesszárium + zselé, ha nincs más.

2015. jún. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem próbáltam az igaz, csak olcsóbb kategóriájútól a kezem is kipirosodott és viszketett megdagadt ... vastag volt nagyon mint egy lufi,, azért kérdezem, hogy van e olyan amiben érez a férfi is valamit
2015. jún. 17. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Aki ügyes, annak nem személytelen az óvszer. Ez általában a bénák és a kisfarkúak kifogása,vagy azoké,akik nem vették a fáradtságot arra, hogy olyant találjanak,ami megfelelő.
2015. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akkor jó köszi :) még nem beszéltünk erről, de már lassan sok fog rá kerülni
2015. jún. 17. 18:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Durex Skin.(fekete doboz)

Vékony, de erős, három éve ezt használjuk.

2015. jún. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Próbáljatok ki többféle óvszert, a legtöbb márkának van extra vékony verziója is.

Egy szexshopba is benézhettek, lehet hogy találnátok olcsón nektek megfelelő kevésbé neves óvszert.


Egyébként mástól nincsenek tüneteid? Mondjuk gumikesztyű? Mert vagy iszonyat ócska volt az a gumi, vagy akár latex allergiád is lehet.

2015. jún. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
100 forint volt szexshopos, mástól nincs tünetem ugyhogy szerintem csak az volt nagyon szar
2015. jún. 17. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Először mindenképpen óvszerrel.vannak latexmentes óvszerek is majd kitapasztalod.vegyetek jobb minőségűt.vannak extra vékonyak. Később nőgyógyáyzoddal beszéld meg mi lenne még megfelelő.
2015. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!