Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsúszott a gumi vége, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsúszott a gumi vége, de nem volt kiszakadva. Van okom idegeskedni?

Figyelt kérdés

Sosem történt még velünk ilyen, viszont tegnap reggel szeretkeztünk és nem vette észre, hogy elment, csak mikor lelankadt, de ki is vette. A gumi lejjebb csúszott, de rajta volt a péniszén és a spermazacskóban volt az ondó. Megnéztük, nem volt kilyukadva sehol. 1-jén kellene megjönnie.

Köszönöm a válaszokat!


2015. júl. 27. 17:36
 1/7 datass ***** válasza:
nope.
2015. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorta megeshet. Én inkább azon aggódnék, hogy nem érezte, hogy elment.
2015. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hamar történt, kb 3perc volt neki az egész.. Nem értem, miért. Sose szokott ilyen lenni. :(
2015. júl. 27. 17:58
 4/7 anonim válasza:
Elvileg nem, mert peteérésed akkor 20.-a körül volt ! De attól persze nem kizárt :S
2015. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet belőle gond, de szerintem most megúsztátok. Legközelebb jobban figyeljen!
2015. júl. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hogy lehetett ennyire figyelmetlen. Az ondótartályban volt az a kevés, ami kijött (tudom, az bőven elég), és nem folyt belém. Szörnyen ideges vagyok.
2015. júl. 27. 19:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, utána megjött rendesen.
2015. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!