Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 8 hónapja szültem, 2 hónapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

8 hónapja szültem, 2 hónapja kaptam injekciós fogamzásgátlót, mert előtte 2 hetente megvolt a menszeszem és 10 napig tartott, pedig szoptatam. Most meg egyáltalán nem jött meg, ez baj?

Figyelt kérdés
2007. nov. 6. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem baj, az injekciós fogamzásgátlónál normális, ha nem menstruálsz. Ezt 90 naponta kell beadatni, elvileg, amíg kapod, nem fog megjönni. (Bár nem kizárt.)

Csak arra figyelj, hogy ha már nem szoptatsz, kérj másik gyógyszert helyette, mert szoptatáson kívül nagyon felboríthatja a hormonháztartásodat és később, ha újra babát szeretnél, nehezen ürül ki a szerveztedből és esetleg nehezen esel miatta teherbe!

2007. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!