Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » MI lehet? Elég para.

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MI lehet? Elég para.

Figyelt kérdés
A menzeszemet úgy kb márc 4/5 körül vártam, mert a februári 28napos hónap miatt tolódott némiképp (úgyamúgy hó 31én vagy 1én kellene). Ámde ma már 10-e van, és még semmi. A pasival 27én voltunk együtt, gumival - de utána még kb max 1- 1,5 percig bennem volt. Nomármost lehet e az hogy itten babaveszély van, vagy mégis mitől késik ennyit? Mennyi a maximum normális késés? Feszülő cicik jelentkeztek, mint mindig, de csak úgy 2 napja. Tapasztalt rókák véleményét várom, ésejjhajj kis bátorítást is.... Vagy vegyek tesztet, az a biztos.Akkor viszont milyet? kösziköszi már nagyon parázom.
2010. márc. 10. 08:08
 1/10 anonim ***** válasza:
becsúszhatott a baba. vegyél tesztet, erre a kérdésre mi nem nagyon tudunk válaszolni. 21L
2010. márc. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Én nekem második napja késik, nálunk kilyukadt az óvszer. Elég para nálam is, de szorítsunk, hogy ne legyen baj egyikünknél sem. Énis írtam be egy kérdést, mert jobb ötletem hirtelen nincsen. Amúgy a késés kb 5 napig okés, utána azért elkell gondolkodni, viszont függ attól, hogy eddig szabályos volt-e a menzeszed. Énis vennék egy tesztet a helyedben. :) sok sikert!
2010. márc. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha gumival voltatok együtt és utánna hagyta bennt akkor nincs esély a terhességre. valószínüleg az idegeskedésed is befolyásolhatja. Vegyél egy tesztet az ha nincs gond megnyugtat, de ha továbbra sem jön meg akkor keress fel egy dokit, mert bármi más gond is lehet.A feszülő cicik a menses közeledtét is jelezheti.10-es érzékenységü tesztet, bármelyik patikában, vagy drogériában. Szorítok, hogy olyan eredményt kapj amilyet szeretnél.
2010. márc. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is késett ebben a hónapban 6 napot. De már 2 hete éreztem a szokásos tüneteket, mellfeszülés, ilyesmik. Nekem ami ilyenkor beválik, mikor nem akar megjönni, hogy olyan forró vízben fürdök este, amilyenben csak tudok. Akkor jó a víz hőmérséklete, ha a lakásban mondjuk olyan 25 fok körül van, és ha kiszállsz a vízből, akkor rákvörös vagy, és gőzölögsz:) Ez nekem mindig bejön, másnapra már van eredmény!
2010. márc. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, itt figyel a teszt a táskában úgyhogy némi rettegés tölt el a holnapi reggeltől... de neked is hajrá, kedves sorstárs, majd írd meg, mi lett veled!
2010. márc. 10. 19:06
 6/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett az eredmény? Remélem az amit te szeretnél:-)
2010. márc. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, megcsináltad a tesztet?
2010. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
meegcsináltam,és tökéletesen negatív úh egy csöppet megnyugodtam- de teljesen csak akkor fogok, ha megjött... :) azért már így is sokkal jobb. Veled mizujs?,
2010. márc. 11. 14:49
 9/10 anonim ***** válasza:
nyugi, mert az idegeskedés miatt is kimaradhat
2010. márc. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nálam is minden oké már :) Örülök, hogy nálad is!
2010. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!