Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer vagy tabletta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer vagy tabletta?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat is ha tudtok, illetve valamivel támasszátok alá légszíves.

Az értelmesen válaszolóknak megy a zöld.(:



2015. szept. 6. 00:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%

mind2nek van előnye és hátránya ha tartós kapcsolatban vagy akkor inkább tabletta


Óvszer: olcsóbb de kiszakadhat, és férfinek kényelmetlen

Tabletta: drágább , a rendszerességre figyelni kell de nem zavarja a férfit

2015. szept. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

miért lenne kényelmetlen az óvszer?

én mindig gumiban vagyok, soha nem okozott kényelmetlenséget

2015. szept. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Én mindkettőt használtam jelenleg már csak a tabit.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Nekem volt egy pár pozitív mellékhatása! Beállt a menzesem, fogytam is tőle 6 kilót, és azóta 1 pattanásom sincs, előtte is 1-2 ha volt, de azóta még annyi sincs! :) És sokkal biztonságosabbnak érzem. És ez a legfontosabb! Már 3 éve szedem.


Az óvszerrel sem volt gondom, csak attól jobban féltem hogy valami baja lesz, de szerencsére sosem volt sérült! :) Megfelelő használat mellett ez is biztonságos!

2015. szept. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

akkor nem úgy mondom hogy kényelmetlen sokkal zavaróbb mint nélküle.

például nekem ejakulációnál zavart hogy nyomja húgycsövemet vagy elviseled vagy leveszed előtte de a vaginába élvezés evulóciós dolgok miatt sokkal kellemesebb egy férfi számára

2015. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

# 3


tehát akkor te fiu vagy és tabit is használtál?

2015. szept. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
igen óvszert használt védekezésre NŐKÉNT ne köss már bele mindenkibe
2015. szept. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

óvszer: nem egészségtelen se a lánynak se a fiúnak viszont tőlem pl sok élvezetet elvesz

tabletta:figyelmesen kell szedni egészségtelen viszont tényleg érintkezhettek és sokkal nagyobb az élvezet általában mind2 fél részéről anyagiakat nem írtam sehova mert szerintem nem az a lényeg

2015. szept. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%

Óvszer.

Mert biztonságosabb, és akit szeretek, azt nem fogom arra kényszeríteni, hogy a szervezetében kárt tegyen.

2015. szept. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Tartos partnerrel, pl-ul párkapcsolatban inkább a tabletta. Lehet mellékhatása pro és kontra, de az orvossal konzultálni kell akkor.

Amugy meg inkább gumi.

Hogy egyes férfiakat zavar a gumi ...

Azt hiszem kevésbé számit mint a biztonság!

2015. szept. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Az óvszer sehogy se olcsóbb és sehogy se biztonságosabb, aki ilyet ír annak fogalma nincs a témáról. De hát aki a fejébe vette hogy a tabletta méreg annak az illúzióit se lehet elkergetni...
2015. szept. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!